top of page

Fotograf na imprezę urodzinową Twojego dziecka | Reportaż z urodzinek PoznańZDJĘCIA Z URODZIN TWOJEGO DZIECKA


Marzeniem chyba każdego dziecka jest wyprawienie tematycznej imprezy urodzinkowej. Trzeba przyznać, że dorośli zresztą nadal lubią takie zabawy i skrycie zazdroszczą dzieciakom, choć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taką imprezę sobie zorganizować.Reportaż z urodzin dziecka to super pamiątka, szczególnie kiedy włoży się w przygotowania ogrom pracy. Robiąc zdjęcia co rok, możemy podziwiać jak rosną i zmieniają się nasze pociechy.Impreza z motywem przewodnim = jeszcze większy fun. Już same przygotowania do takich urodzin przynoszą wiele zabawy, ekscytacji, no i z pewnością pobudzają naszą kreatywność. Możemy do tego nawet zaangażować swoje dziecko! Z pewnością będzie się dobrze przy tym bawiło ;) Jest to też idealny moment na spędzenie czasu ze swoim maluchem.Na imprezie tematycznej liczą się detale. Wszystko powinno być zaplanowane od A do Z. Świetnie kiedy elementy ze sobą współgrają, tj. m.in.: tort, przekąski, dekoracje stołu i sali/domu oraz nasze stroje. Większość rzeczy możemy zamówić przez Internet, ale jest też druga opcja- zrobienie wszystkiego samemu, do czego szczerze zachęcam! Super pomysłem jest też zorganizowanie atrakcji nawiązujących do tematu przyjęcia (np. domowej roboty fotobudka ze śmiesznymi akcesoriami).
Jak już wspomniałam, świetnie jest sfotografować relacje z urodzin dziecka. Dzieciaki szybko rosną, więc warto łapać takie momenty; zwłaszcza kiedy szczery uśmiech nie znika im z twarzy. To wspaniała pamiątka nie tylko dla nas, ale dla dziadków czy samych dzieciaków.Podczas imprezy każdy chce bawić się jak najlepiej i nie myśleć o niczym wokół, dlatego w sprawie zdjęć polecam zlecić to fotografowi. Nikt nie zrobi tego profesjonalnej jak on, a Ty będziesz mógł spokojnie zajadać się tortem :D Polecam się na reportaż z urodzin dziecka czy z innych imprez okolicznościowych w Poznaniu lub okolicach. Chętnie zrelacjonuję tak ważny dzień dla Was!Jakie atrakcje można zorganizować na urodzinki dziecka?

Organizacja atrakcji na urodziny dziecka może sprawić, że impreza będzie niezapomniana i pełna radości. Poniżej znajduje się lista różnorodnych pomysłów na atrakcje urodzinowe dla dzieci:

 1. Animator: Wynajęcie animatora, który poprowadzi zabawy, konkursy, tańce, malowanie twarzy i inne interaktywne aktywności dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.

 2. Kreatywne warsztaty: Organizacja warsztatów plastycznych, robienia balonowych zwierzątek, ozdób, czy innych rękodzieł, które dzieci mogą zabrać ze sobą jako pamiątkę.

 3. Skocznie i zjeżdżalnie dmuchane: Wynajęcie dmuchanych skoczni, zjeżdżalni, labiryntów czy trampolin, które zapewnią dzieciom mnóstwo frajdy i aktywności fizycznej.

 4. Występy artystyczne: Zatrudnienie klauna, iluzjonisty, wodzireja, baśniopisarza lub artysty, który zaprezentuje magiczny spektakl, pokaz taneczny lub opowie bajki.

 5. Tort i słodkości: Wypiekanie i dekorowanie tortu razem z dziećmi, a także podanie słodkości, lodów, owoców czy popcornu.

 6. Filmowa uczta: Pokaz ulubionego filmu lub bajki w domowym kinie, w towarzystwie przyjaciół i przekąsek.

 7. Urodzinowy teatr: Dzieci mogą wystawić krótki teatrzyk, w którym samodzielnie wymyślą scenariusz i wcielą się w role.

 8. Wyjście do parku rozrywki: Organizacja wyjazdu do parku rozrywki lub zoo, gdzie dzieci będą miały okazję cieszyć się różnymi atrakcjami.

 9. Poszukiwanie skarbów: Zorganizowanie poszukiwania skarbów w ogrodzie lub parku, w którym dzieci będą rozwiązywać zagadki, by znaleźć ukryte skarby.

 10. Malarstwo na płótnie: Wynajęcie artysty prowadzącego warsztaty malowania na płótnie, gdzie każde dziecko stworzy swoje własne dzieło sztuki.

 11. Pokaz zwierząt: Wynajęcie hodowcy lub domu z opieką nad zwierzętami, który pokaże dzieciom różnorodne zwierzęta i opowie o nich.

 12. Karaoke: Zorganizowanie karaoke, gdzie dzieci będą mogły śpiewać swoje ulubione piosenki.

 13. Mini dyskoteka: Urządzenie mini dyskoteki z muzyką, tańcami i kolorowym oświetleniem.

 14. Basen czy wodny plac zabaw: W przypadku ciepłej pogody, organizacja urodzin na basenie lub wodnym placu zabaw będzie doskonałą atrakcją.Pamiętaj, że wybór atrakcji powinien być dopasowany do wieku i zainteresowań dziecka oraz liczby zaproszonych gości. Znalezienie odpowiednich zabawek, gier i aktywności sprawi, że urodziny będą pełne radości i beztroskiej zabawy dla wszystkich uczestników.Comments


bottom of page