top of page

Fotograf na imprezę urodzinową Twojego dziecka | Reportaż z urodzinek PoznańZDJĘCIA Z URODZIN TWOJEGO DZIECKA


Marzeniem chyba każdego dziecka jest wyprawienie tematycznej imprezy urodzinkowej. Trzeba przyznać, że dorośli zresztą nadal lubią takie zabawy i skrycie zazdroszczą dzieciakom, choć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taką imprezę sobie zorganizować.


Zdjęcia, którymi się tutaj dzielę to taka mała prywata, gdyż pochodzą z urodzin moich chłopaków, lecz ciocia Gosia, jak to ona, nie mogła się powstrzymać, wzięła ze sobą aparat i sfotografowała całą imprezę. Reportaż z urodzin dziecka to super pamiątka, szczególnie kiedy włoży się w przygotowania ogrom pracy. Robiąc zdjęcia co rok, możemy podziwiać jak rosną i zmieniają się nasze pociechy. Ja, swój album z przyjęcia Alanka i Alexa już mam!IMPREZA URODZINOWA Z MOTYWEM DINOZAURÓW


Impreza z motywem przewodnim = jeszcze większy fun. Już same przygotowania do takich urodzin przynoszą wiele zabawy, ekscytacji, no i z pewnością pobudzają naszą kreatywność. Możemy do tego nawet zaangażować swoje dziecko! Z pewnością będzie się dobrze przy tym bawiło ;) Jest to też idealny moment na spędzenie czasu ze swoim maluchem.


Na imprezie tematycznej liczą się detale. Wszystko powinno być zaplanowane od A do Z. Świetnie kiedy elementy ze sobą współgrają, tj. m.in.: tort, przekąski, dekoracje stołu i sali/domu oraz nasze stroje. Większość rzeczy możemy zamówić przez Internet, ale jest też druga opcja- zrobienie wszystkiego samemu, do czego szczerze zachęcam! Super pomysłem jest też zorganizowanie atrakcji nawiązujących do tematu przyjęcia (np. domowej roboty fotobudka ze śmiesznymi akcesoriami).


U Alanka i Alexa królowały dinozaury. Jaki chłopiec ich nie lubi??? To jeden z motywów, który sprawdzi się na 100%. Był tort w dinozaury, ozdobne ciasteczka, balony... Nawet goście przybywali z prezentami nawiązującymi do tych archaicznych zwierzaków. Był to istny Jurassic Park. Chłopcy byli w swoim żywiole i na pewno nie zapomną takich urodzinek zbyt szybko.FOTOGRAF NA URODZINKI DZIECKA W POZNANIU


Jak już wspomniałam, świetnie jest sfotografować relacje z urodzin dziecka. Dzieciaki szybko rosną, więc warto łapać takie momenty; zwłaszcza kiedy szczery uśmiech nie znika im z twarzy. To wspaniała pamiątka nie tylko dla nas, ale dla dziadków czy samych dzieciaków.

Podczas imprezy każdy chce bawić się jak najlepiej i nie myśleć o niczym wokół, dlatego w sprawie zdjęć polecam zlecić to fotografowi. Nikt nie zrobi tego profesjonalnej jak on, a Ty będziesz mógł spokojnie zajadać się tortem :D Polecam się na reportaż z urodzin dziecka czy z innych imprez okolicznościowych w Poznaniu lub okolicach. Chętnie zrelacjonuję tak ważny dzień dla Was!

bottom of page