top of page

Fotograf na imprezę urodzinową Twojego dziecka | Reportaż z urodzinek PoznańZDJĘCIA Z URODZIN TWOJEGO DZIECKA


Marzeniem chyba każdego dziecka jest wyprawienie tematycznej imprezy urodzinkowej. Trzeba przyznać, że dorośli zresztą nadal lubią takie zabawy i skrycie zazdroszczą dzieciakom, choć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taką imprezę sobie zorganizować.Reportaż z urodzin dziecka to super pamiątka, szczególnie kiedy włoży się w przygotowania ogrom pracy. Robiąc zdjęcia co rok, możemy podziwiać jak rosną i zmieniają się nasze pociechy.


IMPREZA URODZINOWA DZIECKA Z MOTYWEM PRZEWODNIM


Impreza z motywem przewodnim = jeszcze większy fun. Już same przygotowania do takich urodzin przynoszą wiele zabawy, ekscytacji, no i z pewnością pobudzają naszą kreatywność. Możemy do tego nawet zaangażować swoje dziecko! Z pewnością będzie się dobrze przy tym bawiło ;) Jest to też idealny moment na spędzenie czasu ze swoim maluchem.Na imprezie tematycznej liczą się detale. Wszystko powinno być zaplanowane od A do Z. Świetnie kiedy elementy ze sobą współgrają, tj. m.in.: tort, przekąski, dekoracje stołu i sali/domu oraz nasze stroje. Większość rzeczy możemy zamówić przez Internet, ale jest też druga opcja- zrobienie wszystkiego samemu, do czego szczerze zachęcam! Super pomysłem jest też zorganizowanie atrakcji nawiązujących do tematu przyjęcia (np. domowej roboty fotobudka ze śmiesznymi akcesoriami).FOTOGRAF NA URODZINKI TWOJEGO DZIECKA W POZNANIU


Jak już wspomniałam, świetnie jest sfotografować relacje z urodzin dziecka. Dzieciaki szybko rosną, więc warto łapać takie momenty; zwłaszcza kiedy szczery uśmiech nie znika im z twarzy. To wspaniała pamiątka nie tylko dla nas, ale dla dziadków czy samych dzieciaków.Podczas imprezy każdy chce bawić się jak najlepiej i nie myśleć o niczym wokół, dlatego w sprawie zdjęć polecam zlecić to fotografowi. Nikt nie zrobi tego profesjonalnej jak on, a Ty będziesz mógł spokojnie zajadać się tortem :D Polecam się na reportaż z urodzin dziecka czy z innych imprez okolicznościowych w Poznaniu lub okolicach. Chętnie zrelacjonuję tak ważny dzień dla Was!Jakie atrakcje można zorganizować na urodzinki dziecka?

Organizacja atrakcji na urodziny dziecka może sprawić, że impreza będzie niezapomniana i pełna radości. Poniżej znajduje się lista różnorodnych pomysłów na atrakcje urodzinowe dla dzieci:

 1. Animator: Wynajęcie animatora, który poprowadzi zabawy, konkursy, tańce, malowanie twarzy i inne interaktywne aktywności dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.

 2. Kreatywne warsztaty: Organizacja warsztatów plastycznych, robienia balonowych zwierzątek, ozdób, czy innych rękodzieł, które dzieci mogą zabrać ze sobą jako pamiątkę.

 3. Skocznie i zjeżdżalnie dmuchane: Wynajęcie dmuchanych skoczni, zjeżdżalni, labiryntów czy trampolin, które zapewnią dzieciom mnóstwo frajdy i aktywności fizycznej.

 4. Występy artystyczne: Zatrudnienie klauna, iluzjonisty, wodzireja, baśniopisarza lub artysty, który zaprezentuje magiczny spektakl, pokaz taneczny lub opowie bajki.

 5. Tort i słodkości: Wypiekanie i dekorowanie tortu razem z dziećmi, a także podanie słodkości, lodów, owoców czy popcornu.

 6. Filmowa uczta: Pokaz ulubionego filmu lub bajki w domowym kinie, w towarzystwie przyjaciół i przekąsek.

 7. Urodzinowy teatr: Dzieci mogą wystawić krótki teatrzyk, w którym samodzielnie wymyślą scenariusz i wcielą się w role.

 8. Wyjście do parku rozrywki: Organizacja wyjazdu do parku rozrywki lub zoo, gdzie dzieci będą miały okazję cieszyć się różnymi atrakcjami.

 9. Poszukiwanie skarbów: Zorganizowanie poszukiwania skarbów w ogrodzie lub parku, w którym dzieci będą rozwiązywać zagadki, by znaleźć ukryte skarby.

 10. Malarstwo na płótnie: Wynajęcie artysty prowadzącego warsztaty malowania na płótnie, gdzie każde dziecko stworzy swoje własne dzieło sztuki.

 11. Pokaz zwierząt: Wynajęcie hodowcy lub domu z opieką nad zwierzętami, który pokaże dzieciom różnorodne zwierzęta i opowie o nich.

 12. Karaoke: Zorganizowanie karaoke, gdzie dzieci będą mogły śpiewać swoje ulubione piosenki.

 13. Mini dyskoteka: Urządzenie mini dyskoteki z muzyką, tańcami i kolorowym oświetleniem.

 14. Basen czy wodny plac zabaw: W przypadku ciepłej pogody, organizacja urodzin na basenie lub wodnym placu zabaw będzie doskonałą atrakcją.


Pamiętaj, że wybór atrakcji powinien być dopasowany do wieku i zainteresowań dziecka oraz liczby zaproszonych gości. Znalezienie odpowiednich zabawek, gier i aktywności sprawi, że urodziny będą pełne radości i beztroskiej zabawy dla wszystkich uczestników.bottom of page