PORADNIK
sesje_rodzinne_poznań (3).jpg
sesja_ciążowa_brzuszkowa_poznań_puszczyk
fotografia_rodzinna_poznań  (2).jpg

Na naszej życiowej drodze co jakiś czas pojawiają się wydarzenia wyjątkowe, etapy które będziemy wspominać ze szczególną radością w sercu. Jednak pamięć niestety nie działa tak jak byśmy tego chcieli... 

KILKA POMYSŁÓW NA SESJĘ CIĄŻOWĄ

Jeśli ciągle nie masz pomysłu na sesję ciążową to w tym artykule podrzucam Ci kilka opcji, które moim zdaniem są piękne i ponadczasowe! Na sesję brzuszkową możesz zdecydować się nie tylko latem kiedy jest ciepło... 

POMYSŁY NA ŚWIĄTECZNE SESJE ZDJĘCIOWE W POZNANIU I WIELKOPOLSCE

Nie bawią Cię sztywne, wypozowane sesje świąteczne upstrzone milionem gadżetów? Jest na to wiele alternatyw! Sesja rodzinna w Arendel, na Poznańskim Betlejem, u Was w domu czy nawet w studio, ale jednak w klimatach lifestyle może być czymś do czego bez wstydu wrócisz oglądając rodzinny album po latach.

GDZIE W POZNANIU WYPRAWIĆ DZIECKU CHRZCINY, URODZINY LUB PIERWSZĄ KOMUNIĘ?

Na naszej życiowej drodze co jakiś czas pojawiają się wydarzenia wyjątkowe, etapy które będziemy wspominać ze szczególną radością w sercu. Jednak pamięć niestety nie działa tak jak byśmy tego chcieli... 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI CIĄŻOWEJ I RODZINNEJ

To Wasza pierwsza w życiu profesjonalna sesja i nie bardzo wiecie w co się ubrać, jak się zachowywać? Podpowiemy Wam jak najkorzystniej wypaść na sesji i jak dobrać ubiór do stylu zdjęć!

DOMOWE SESJE NOWORODKOWE

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Domowe wnętrza to idealne otoczenie dla sesji zdjęciowej nowego członka rodziny, szczególnie jeśli przed narodzinami poświęciliście mnóstwo energii w urządzanie swojego gniazdka.

JAK SAMODZIELNIE ROBIĆ PIĘKNE ZDJĘCIA DZIECI?

Jak samodzielnie w trakcie codziennych spacerów czy wizyt w lesie zrobić swoim dzieciom piękne zdjęcia? Dziś podpowiadamy kilka naszych sprawdzonych sposobów na udane zdjęcia maluchów :)

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ? 

Przywitanie maleństwa zbliża się wielkimi krokami, a ciążowe życie już teraz zmienia nasz świat nieodwracalnie. Nasze ciało jest inne, nasze myśli, odczucia, a nawet pomału nasz budżet… ;) 

 OSTATNIO NA BLOGU