top of page

Nie tylko sesje rodzinne - śluby, sesje narzeczeńskie i plenerowe!

Wraz z mężem od kilku lat realizuję reportaże ślubne jako DreamEye Studio. To nasza wielka miłość i pasja. Poznawanie nowych ludzi i dzielenie z nimi tych wyjątkowych emocji jest czymś absolutnie niezwykłym. Każda para i ślub są wyjątkowe, mają swoją niepowtarzalną energię i tempo. Chcielibyśmy, aby momenty uwiecznione na fotografiach, przez wiele lat przywoływały te wspomnienia.


FOTOGRAF ŚLUBNY W POZNANIU


Fotografując śluby w Poznaniu i Wielkopolsce odwiedziliśmy mnóstwo przepięknych zakątków, dlatego w poradniku dla Panien Młodych pozwalamy sobie zebrać te najfajniejsze miejsca na ślub i wesele. Jeśli szukasz sal w stylu rustykalnym zajrzyj tutaj, a jeśli klasycznych tutaj.NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Na naprawdę dobry reportaż ślubny składa się wiele elementów. Ważne są zarówno ujęcia chwil, detali, portrety pary młodej...ważne jest wszystko co dzieje się tego dnia. Czasami najmniejsze gesty mówią najwięcej.


Przygotowania do ślubu to moment największego rozgardiaszu, skumulowanych radości i ogromnego stresu, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Wychwytujemy naszym szkiełkiem wszystkie te niuanse tworząc pierwszy rozdział Waszego ślubnego albumu.

Podczas ceremonii stajemy się niewidzialni, chcemy, aby ta chwila zyskała naturalną intymność i nieskrępowanie, jednocześnie tworząc zdjęcia dzięki którym zapamiętacie ten magiczny moment na zawsze.


Kiedy po pierwszym tańcu opadają już największe emocje, rozpoczyna się prawdziwa zabawa weselna na której wypatrujemy najzabawniejsze momenty, szaleństwa rozgrzewające parkiet do czerwoności. Uwielbiamy te żywiołowe klatki, pełne min i niekontrolowanych zjawisk. Wesele to dla fotografa ślubnego prawdziwy żywioł!PLENEROWA SESJA POŚLUBNA


Sesja plenerowa odbywa się zazwyczaj do miesiąca po ślubie, choć nie jest to regułą. Nasze pary zabierały nas już na sesje ślubne w górach i nad morzem. Dla dobrych zdjęć pojedziemy wszędzie. Zależy nam, abyście tego dnia spełnili swoje marzenia o sesji ślubnej.Dla fanów podróży i globloterów idealnym rozwiązaniem będzie zagraniczna sesja ślubna, czyli połączenie sesji i podróży poślubnej. Dzięki temu nabierze ona nowego wymiaru i sprawi, że Wasz album stanie się bogatszy o te wspomnienia ujęte przez profesjonalnego fotografa.Sesja narzeczeńska jest często pomijana w przedślubnym szale przygotowań. A szkoda, bo takie zdjęcia to najpiękniejszy zapis Waszej miłości. Naturalna, pełna uczuć sesja narzeczeńska pozwoli nie tylko oswoić się z aparatem, ale jest też pretekstem do spędzenia razem romantycznych chwil- tak po prostu, dla samych siebie, w ulubionym parku czy knajpce. 

Wszystkie nasze reportaże, sesje i artykuły znajdziesz na :


logo fotograf ślubny Poznań DreamEye Studio

 

Śledź nasz Instagram!Comments


bottom of page