top of page

Sesja portretowa na 18-ste urodziny Zosi


Niejedna dziewczyna marzy, żeby choć raz w życiu stanąć przed obiektywem aparatu jako modelka. Wdziać na siebie najpiękniejszą sukienkę, podobierać dodatki, makijaż, fryzurę...i poczuć te emocje towarzyszące przygotowaniom! W przypadku Zosi nie było wyjątku. Marzyła jej się stylizowana sesja zdjęciowa na osiemnaste urodziny i dzięki matce chrzestnej Zośki, marzenie zostało spełnione. Razem stworzyłyśmy sielankową sesję, której efekty możecie podziwiać tutaj:
Sesja fotograficzna Zosi to osiemnastkowy prezent, który otrzymała od cioci w postaci VOUCHERA. Dlaczego voucher? Jest to na pewno wyróżniający się na tle innych prezent. Ponadto, voucher można wykorzystać w dowolnej, odpowiadającej nam chwili. Masz urodziny zimą, a marzysz o sesji z kwiatami w polu? Nie ma problemu, sesja do tego czasu nie ucieknie.
Osiemnaste urodziny to wyjątkowe święto, a ma się je raz w życiu (szok!), dlatego warto je uwiecznić. Planując imprezę urodzinową warto więc pamiętać o zorganizowaniu fotografa, który upamiętni najciekawsze momenty z tego dnia. Świetnym pomysłem jest również przygotowanie ścianki do zdjęć i śmiesznych gadżetów. Z doświadczenia wiem, że takie zdjęcia stają się najlepszą atrakcją wieczoru i przynoszą dużo śmiechu!Comments


bottom of page