Arendel - magiczne miejsce na sesję rodzinnąARENDEL - MAGICZNE MIEJSCE NA RODZINNE ZDJĘCIA


W ostatnich, jesienno-zimowych miesiącach mieliśmy przyjemność zagościć na sesjach zdjęciowych w Arendel znajdującym się niedaleko Konina. Arendel to miejsce totalnie magiczne. Jest to wioska stylizowana na norweską, na terenie której znaleźć można wszystko co z Norwegią związane. Są tam urocze domki, które z resztą można wynająć, a nawet zwierzaki takie jak: kuce czy prawdziwe renifery, spragnione głaskania. Arendel jest czynne cały rok, dlatego jeśli nie załapaliście się na niego w tym roku, macie jeszcze szansę ;) Przyjeżdżając tam poczujecie się jak w Norwegii!


RODZINNA SESJA ŚWIĄTECZNA


Zdjęcia, które możecie tutaj podziwiać, to owoc naszego ostatniego spotkania z Franiem i jego rodzicami. Na sesji spotkaliśmy się nie po raz pierwszy. Ta kochająca się rodzinka to nasi stali bywalcy. Świetnie jest widzieć jak ich mały szkrab zdrowo rośnie. Uwielbiam spotykać się z Wami i dzielić jakże piękne, a proste momenty. W zeszłym roku cała trójka gościła podczas organizowanej przez nas sesji świątecznej w studio MLEKO, dlatego w tym roku umówiliśmy się właśnie w Arendel na sesję fotograficzną z czerwonym bulikiem i reniferami. Choć (niestety) śniegu nie było, to i tak udało nam się osiągnąć wspaniały klimat.


SESJA RODZINNA W ARENDEL NIE TYLKO ZIMĄ


Mimo, iż w Arendel zorganizowaliśmy sesję świąteczną, nie oznacza to jednak, że w innych okresach zdjęć tam nie robimy. Z racji, że wioska ta otwarta jest przez cały rok, śmiało możemy umówić się na sesję w innym terminie. Obiecuję Wam, że będzie cudownie! Czas umilą nam cudne zwierzaki, które można bez obaw głaskać, a nawet karmić. Jeżeli macie trochę wolnego czasu z początkiem roku, wykorzystajmy fakt, że zima jest wyjątkowo ciepła i zróbmy razem fajne zdjęcia! A może mooooże jednak śnieg nas zaskoczy i uda się nawet pojeździć na sankach!Fotografuję najpiękniejsze chwile z życia Waszej rodziny. 

Sesje ciążowe, noworodkowe, reportaże z chrzcin i urodzin maleństwa oraz sesje rodzinne

Zdjęcia wykonuję zarówno w Waszym mieszkaniu, studio jak i plenerze.

  • Vimeo
  • YouTube
  • Pinterest
  • Frames - fotografia rodzinna Poznań
  • Frames Google+
  • Frames Instagram
portret chłopca podczas sesji rodzinnej w studio
sesja rodzinna mamy, taty i córki nad morzem
domowa sesja noworodkowa w Poznaniu
sesja ciążowa w Sopocie
rodzinna sesja zdjęciowa taty i córki w Pozaniu
mama i tata przytulają się podczas rodzinnej sesji zdjęciowej

FOTOGRAFIA RODZINNA | SESJE NOWORODKOWE | FOTOREPORTAŻ Z CHRZCIN | POZNAŃ