top of page

Rodzinna sesja bożonarodzeniowa w studioRODZINNA SESJA ŚWIĄTECZNA W STUDIO


Tą piękną rodzinkę możecie często spotkać na naszych zdjęciach. Są nam szczególnie bliscy, bo... jesteśmy rodziną :) Taka więź daje nam sporo luzu przy realizowaniu różnych sesji. Od dnia ślubu, poprzez dwie sesje brzuszkowe i projekt dla JUUPI, spotykamy się razem po raz kolejny, tym razem na sesji świątecznej.


Chłopcy wpadają do studia wołając "ciocia, ciocia jesteśmy!" i w mig dobierają się do słodkich pierniczków rozłożonych na stole i rurek z czekoladowym kremem. No i jak widzicie te słodkości towarzyszyły im już przez całą sesję, a ja nie miałam serca im odmawiać. Szybki look na przestrzeń i już są na drabinkach, chwytają prezenty i rozplątują po całym studio sznurek, który Grzesiek później zwija przez pół godziny. I wiecie co? To najbardziej urocze i piękne wspomnienia jakie wręcz kolekcjonujemy w swojej głowie. Chcemy je pamiętać, a dzięki zdjęciom i filmikowi, który zobaczycie poniżej zostaną z nami do końca życia.DLACZEGO WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA ŚWIĄTECZNĄ SESJĘ RODZINNĄ?

Żyjemy w świecie, w którym ludzie przeprowadzają się i podróżują. Niestety oznacza to, że dawno minęły czasy, kiedy rodzina mieszkała w niewielkiej odległości od siebie. W związku z tym kartki świąteczne, zdjęcia oraz albumy ze zdjęciami stanowią idealny prezent dla dziadków i dalszej rodziny, szczególnie dla tych z którymi nie widzimy się zbyt często. Przybliżają nas wszystkich do siebie i z pewnością będą oglądane i pielęgnowane przez pokolenia. Celem świątecznych sesji rodzinnych jest pokazanie emocji i szczególnej więzi między rodzicami, a ich uroczymi pociechami. I zamiast wystraszonych min dzieci na zdjęciach z Mikołajem możecie mieć spontaniczne, naturalne fotografie. Piękno, humor i osobowość dzieci zawsze mnie zadziwia i staram się zachować je w ponadczasowy sposób na zdjęciach. W końcu sesja fotograficzna to przede wszystkim uśmiechy i dobra zabawa! 

Bądź na bieżąco i polub nasz Instagram!bottom of page