Rodzinna sesja bożonarodzeniowa w studioRODZINNA SESJA ŚWIĄTECZNA W STUDIO


Tą piękną rodzinkę możecie często spotkać na naszych zdjęciach. Są nam szczególnie bliscy, bo... jesteśmy rodziną :) Taka więź daje nam sporo luzu przy realizowaniu różnych sesji. Od dnia ślubu, poprzez dwie sesje brzuszkowe i projekt dla JUUPI, spotykamy się razem po raz kolejny, tym razem na sesji świątecznej.


Chłopcy wpadają do studia wołając "ciocia, ciocia jesteśmy!" i w mig dobierają się do słodkich pierniczków rozłożonych na stole i rurek z czekoladowym kremem. No i jak widzicie te słodkości towarzyszyły im już przez całą sesję, a ja nie miałam serca im odmawiać. Szybki look na przestrzeń i już są na drabinkach, chwytają prezenty i rozplątują po całym studio sznurek, który Grzesiek później zwija przez pół godziny. I wiecie co? To najbardziej urocze i piękne wspomnienia jakie wręcz kolekcjonujemy w swojej głowie. Chcemy je pamiętać, a dzięki zdjęciom i filmikowi, który zobaczycie poniżej zostaną z nami do końca życia.DLACZEGO WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA ŚWIĄTECZNĄ SESJĘ RODZINNĄ?

Żyjemy w świecie, w którym ludzie przeprowadzają się i podróżują. Niestety oznacza to, że dawno minęły czasy, kiedy rodzina mieszkała w niewielkiej odległości od siebie. W związku z tym kartki świąteczne, zdjęcia oraz albumy ze zdjęciami stanowią idealny prezent dla dziadków i dalszej rodziny, szczególnie dla tych z którymi nie widzimy się zbyt często. Przybliżają nas wszystkich do siebie i z pewnością będą oglądane i pielęgnowane przez pokolenia. Celem świątecznych sesji rodzinnych jest pokazanie emocji i szczególnej więzi między rodzicami, a ich uroczymi pociechami. I zamiast wystraszonych min dzieci na zdjęciach z Mikołajem możecie mieć spontaniczne, naturalne fotografie. Piękno, humor i osobowość dzieci zawsze mnie zadziwia i staram się zachować je w ponadczasowy sposób na zdjęciach. W końcu sesja fotograficzna to przede wszystkim uśmiechy i dobra zabawa!
Bądź na bieżąco i polub nasz Instagram!Fotografuję najpiękniejsze chwile z życia Waszej rodziny. 

Sesje ciążowe, noworodkowe, reportaże z chrzcin i urodzin maleństwa oraz sesje rodzinne

Zdjęcia wykonuję zarówno w Waszym mieszkaniu, studio jak i plenerze.

  • Vimeo
  • YouTube
  • Pinterest
  • Frames - fotografia rodzinna Poznań
  • Frames Google+
  • Frames Instagram
portret chłopca podczas sesji rodzinnej w studio
sesja rodzinna mamy, taty i córki nad morzem
domowa sesja noworodkowa w Poznaniu
sesja ciążowa w Sopocie
rodzinna sesja zdjęciowa taty i córki w Pozaniu
mama i tata przytulają się podczas rodzinnej sesji zdjęciowej

FOTOGRAFIA RODZINNA | SESJE NOWORODKOWE | FOTOREPORTAŻ Z CHRZCIN | POZNAŃ