top of page

Sesja brzuszkowa w Warszawie | Kasia i Maciej

Kasia: „To na prawdę jesteśmy my? ” Takie były nasze pierwsze słowa po zobaczeniu efektów z naszej brzuszkowej sesji. Oboje nie lubimy pozować i nie czujemy się komfortowo w towarzystwie aparatu, dlatego nasze zdziwienie było tak ogromne. Na zdjęciach zupełnie nie było widać naszego lekkiego stresu! Tętniąca życiem i ruchem stolica to mało romantyczne tło dla sesji ciążowej. Z Gosią i Grzesiem umówiliśmy się więc tak po prostu, na zwykły spacer po naszym ulubionym parku. Chcieliśmy czuć się swobodnie, naturalnie i komfortowo. Nie chcieliśmy pozować, umawiać się na sesje w studiu, bo wiedzieliśmy, że to nie było by dla nas przyjemne . Mimo tego chcieliśmy mieć pamiątkę z tego wspaniałego okresu jakim jest ciąża. I udało się! Z tego zwykłego spaceru powstały wyjątkowe zdjęcia. A dla nas to była na prawdę przyjemność i całkiem niezła zabawa. Jak Wy tego dokonaliście?!


To nie było nasze pierwsze spotkanie z Gosią i Grzegorzem. To właśnie oni fotografowali jeden z najpiękniejszych dni naszego życia, dzień ślubu. Uwielbiamy wracać do tych chwil i przeżywać je na nowo, przypominać sobie te wszystkie piękne momenty. A zdjęcia, które wykonali, są nam w tym bardzo pomocne!

Nasze ślubne zdjęcia utwierdziły nas w przekonaniu, że Gosia i Grzegorz są świetni w swoim fachu i umocniły nasze zaufanie do nich. Jednak baliśmy się, że ze zwykłego spaceru nie może wyjść nic ciekawego. O jakże byliśmy w błędzie! Okazało się że ze zwykłego spaceru wyszły piękne, naturalne fotografie, za które jesteśmy bardzo wdzięczni.
Co prawda swoje życie związaliśmy z Poznaniem, ale ze względu na częste wyjazdy do stolicy na reportaże ślubne jest szansa na weekendowe sesje ciążowe i rodzinne w Warszawie. Na naszym Instagramie na bieżąco publikujemy daty wyjazdów, abyście wiedzieli, gdzie aktualnie podróżujemy! :)

Comentarios


bottom of page