top of page

Wiosenne i letnie sesje rodzinne w kwiatach w Poznaniu i okolicach | Fotograf rodzinny Poznań

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia, a kwiaty zaczynają kwitnąć. Dlatego właśnie wiosenne sesje rodzinne w otoczeniu pięknych kwiatów są idealnym sposobem na uwiecznienie piękna tego magicznego sezonu. W Poznaniu i okolicach na szczęście nie brakuje drzewek i krzewów rodzących wiosną przepiękne kwiaty, wśród których możemy stworzyć niezapomniane sesje brzuszkowe, rodzinne i pokoleniowe. Poniżej przedstawiam Wam najfajniejsze miejsca na takie zdjęcia w naszym mieście, gdzie rosną bzy, maki, magnolie i słoneczniki.


Sesja w różowych drzewach na poznańskiej MalcieMagnolie to jedne z najpiękniejszych kwiatów wiosennych, które wprawiają w zachwyt każdego. Ich okazałe, duże i pachnące kwiaty w kolorze różu lub bieli są doskonałym tłem do rodzinnych fotografii. Często wykorzystywane są na sesjach rodzinnych w parkach lub ogrodach, gdzie drzewa magnolii zaczynają kwitnąć już na początku wiosny. Sesja rodzinna w magnoliach to doskonały pomysł, aby uwiecznić swoją rodzinę w romantycznej i eleganckiej scenerii.


Warto wybrać się na zdjęcia w tygodniu, wtedy możemy liczyć na to, że nie będzie tłumów.

Czas kwitnienia przyciąga entuzjastów i na wąskich alejkach Arboretum robi się dość ciasno.

Radzimy sobie w każdych warunkach, ale wolę o tym wspomnieć :)
Słoneczniki to kwiaty, które kojarzą się z wakacjami i letnim słońcem. Zawsze budzą radosne skojarzenia i w okolicach Poznania mamy ich pod dostatkiem. Kiedy już mamy wybrane pole słoneczników, warto zadbać o odpowiedni strój. Najlepiej wybrać ubrania w jasnych kolorach, aby pasowały do koloru słoneczników. Ważne, aby strój był wygodny i pozwalał na swobodne poruszanie się, ponieważ na polu słoneczników często trzeba chodzić po miękkiej ziemi.


Najlepszy czas na taką sesję to poranek lub wieczór, gdy słońce jest bardziej miękkie i cieplejsze. Warto też wykorzystać naturalne światło i umiejscowić rodzinę w takim miejscu, aby uzyskać najlepsze efekty.


Sesja w słonecznikach to nie tylko okazja do uzyskania pięknych zdjęć, ale także do spędzenia czasu wśród przyrody i wspaniałej atmosfery. Dlatego warto zabrać ze sobą piknikowy koszyk, kocyk i zorganizować piknik wśród żółtych kwiatów. Taka sesja na pewno zostanie zapamiętana na długo i będzie doskonałą pamiątką na lata.
Mamy to szczęście w Poznaniu, że wiosną Cytadela aż się od nich mieni na fioletowo! Niedaleko restauracji Umberto znajdziemy liczne i bujne krzewy, które przez dobre 2 tygodnie możemy podziwiać w tej radosnej odsłonie. Bzy to jedne z najpiękniejszych drzew, które można spotkać na Poznańskiej Cytadeli. Ich kwiaty są wspaniałe i mają piękny, delikatny zapach, który unosi się w powietrzu w całym parku. Nic więc dziwnego, że wiele rodzin decyduje się na zrobienie rodzinnej sesji zdjęciowej właśnie wśród bzów.Wiosenne sesje rodzinne w kwiatach to doskonały sposób na uwiecznienie piękna tego magicznego sezonu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz magnolie, czy słoneczniki, ważne jest, aby stworzyć harmonijną, radosną atmosferę, która odzwierciedli piękno Twojej rodziny.


Farmy dalii to wspaniałe miejsce na sesję zdjęciową z rodziną. Te piękne, kolorowe kwiaty tworzą doskonałe tło dla rodzinnych portretów. W przypadku sesji na farmie dalii, najlepiej wybrać ubrania w stonowanych kolorach, aby pasowały do kolorów kwiatów. Można też zdecydować się na styl rustykalny, który będzie pasował do atmosfery na farmie.Kolejnymi kwiatami które wyjątkowo pięknie prezentują się jako tło do zdjęć są maki! Te czerwone i delikatne rośliny możemy podziwiać na przełomie czerwca i lipca. Są bardzo wrażliwe na temperatury, dlatego z dnia na dzień czerwone pole potrafi zamienić się w zieloną łąkę. Umawiając się na sesję miejcie to na względzie.


Sesja wśród maków to wspaniała okazja, aby zebrać całą rodzinę razem i spędzić czas na łonie natury. Dzieci z pewnością będą zachwycone taką sesją, a dorosłym pozwoli to na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas w pięknej scenerii. W pełni rozkwitłe pola maków to jedno z najpiękniejszych widoków, jakie można zobaczyć w przyrodzie. Sesja w takiej scenerii pozwala na uzyskanie wyjątkowych, malowniczych zdjęć, które będą miłą pamiątką na długie lata.
Sesja rodzinna w lawendzie to niezwykła przygoda, którą warto przeżyć z całą rodziną. W Polsce również możemy znaleźć piękne plantacje lawendy, gdzie można zrobić wspaniałe zdjęcia rodzinne. Jednym z takich miejsc niedaleko Poznania jest Farma Lawendowe Zdroje.


Sesja wśród lawendowych pól to wyjątkowe doświadczenie. Czerwcowe słońce i delikatne wonie lawendy tworzą magiczną atmosferę, która pobudza zmysły i wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Zdjęcia wykonane wśród lawendowych pól to piękne, subtelne i romantyczne ujęcia, które idealnie oddają atmosferę tej scenerii.
Sesja rodzinna na polu róż to idealny sposób na stworzenie pięknych i niezapomnianych wspomnień z najbliższymi. Takie zdjęcia będą wyglądać wspaniale w albumie rodzinnym lub wydrukowane na ścianie, przypominając o szczególnych chwilach spędzonych w gronie bliskich osób.


Sesja na polu róż to nie tylko piękne kwiaty, ale również zabawa i miłe chwile spędzone w gronie najbliższych. Zazwyczaj proponuję Wam różne pozycje, ustawienia i ujęcia, aby uchwycić jak najwięcej pięknych momentów. Ważne, aby pozwolić sobie na swobodę i naturalność, a nie sztywność i nienaturalne pozowanie.

Comentarios


bottom of page