top of page

SWEET SLOTH | Nowa polska marka czapeczek dla dzieci

CZAPECZKI HANDMADE OD SWEET SLOTH


Czasami jest tak, że poznajemy Was na Waszych sesjach ślubnych, albo narzeczeńskich, a potem wracacie do nas na sesje brzuszkowe, świąteczne, rodzinne i jakie tylko sobie wymarzycie. I tak też było z Moniką. Poznaliśmy się na jej ślubie, potem była sesja świąteczna, a teraz Monika wraca do mnie ze swoim nowym „dzieckiem”, czyli nową marką dziecięcych czapeczek Sweet Sloth. To piękne jak ta ambitna mama realizuje swoje marzenia i pomysły i wciela je w życie nadając im niepowtarzalne kształty. Monika poprzez Sweet Sloth postanowiła podzielić się ze światem swoim talentem i ogrzać główki tych najmłodszych milusińskich.NIEBANALNE I JAKOŚCIOWE CZAPECZKI DLA DZIECI


Monika stworzyła markę dla której najważniejsza jest wygoda, wysoka jakość i bycie przyjaznym dla środowiska. Tygrysy, motyle, piękne kolory i niepowtarzalny design, to właśnie znajdziecie w Sweet Sloth. Maluchy, nasze małe modelki Ania i Zosia to absolutne "słodziary", ale w takich czapeczkach to już jest jakiś kosmos. Takie czapeczki to nie tylko praktyczna rzecz, ale też piękne wykończenie stylizacji na sesje zdjęciowe. Teraz wyprawa z maluchem na sesje zimową nie będzie Wam straszna z taką ciepłą i kolorową wełnianą czapeczką. Co najważniejsze czapki są wykonane w Polsce, a my całym sercem wspieramy lokalne i polskie biznesy, dlatego ta sesja dla dziecięcej marki była dla nas samą przyjemnością.


CZAPKI DLA DZIECI NA KAŻDĄ PORĘ ROKU


Czapeczki wełniane, przejściowe, czapeczki kolorowe, ze zwierzątkami, no dla każdego coś dobrego! I spójrzcie tylko na te uśmiechy naszych modelek! One mówią same za siebie. Ania i Zosia wystawiły im najlepszą opinię. Możecie mi wierzyć. A jak nie wierzycie to zobaczcie na te zdjęcia, które pokazują jak świetnie się czuły w tych czapeczkach i kominach. Są przyjemne dla skóry maluszka, bo są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich niepowtarzalność i wyjątkowość zapewnia ręczne wykonanie. Mają być nie tylko piękne, ale i praktyczne. Także nie czekajcie, klikajcie i wchodźcie na stronę Sweet Sloth bo czapeczki są w edycjach limitowanych, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi!

Comments


bottom of page