top of page

JUUPI - ekologiczne prezenty pod choinkę dla dzieciŚwięta, święta, święta! Ten magiczny, grudniowy czas, który kochają wszyscy, zarówno dorośli jak i dzieci. To moment, kiedy czas staje w miejscu, a codzienna gonitwa przestaje mieć znaczenie. Czas w którym liczy się tylko bliskość, rodzina i miłość. Świat dookoła nas staje się niemal magiczny, taki bardziej kolorowy. Wszędzie błyskają światełka, piękne ozdoby, a do nas uśmiechają się zielone choinki, które czekają na przystrojenie. My oczywiście nie mogliśmy przejść obojętnie obok tej wspaniałej atmosfery i zaaranżowaliśmy studio na świąteczne sesje zdjęciowe. Chcieliśmy przygotować dla Was piękne miejsce w którym moglibyśmy zatrzymać ten magiczny czas świąt na fotografiach, które znajdą się w Waszym rodzinnym albumie. Przystrajaliśmy studio, przygotowywaliśmy pierniczki, ale przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Niesamowicie było obserwować i łapać w kadry Waszą miłość, Wasze relacje i podekscytowanie tą świąteczną atmosferą i słuchać nastrojowych kolęd.EKOLOGICZNE PREZENTY POD CHOINKĘ


W przygotowaniu tej przestrzeni na przyjęcie małych szkrabów mieliśmy tym razem pomocnika, a było to JUUPI. Pomocnik kuchenny, drewniany bujak ze zjeżdżalnią, drewniana drabinka, wszystko to było niezastąpione w poskromieniu naszych małych energicznych gości. Zresztą te drewniane zabawki to świetny pomysł na prezent pod choinkę. Niemal każdy rodzic ma już dość zbierania kolejnych podobnych do siebie zabawek, które zajmują dziecko na chwilę, a później zostają zapomniane. A jak wiemy pod choinką całkiem ich sporo. A gdyby tak w tym roku pod naszą choinką znalazły się piękne, drewniane zabawki, które pobudzą wyobraźnie Waszego dziecka? Co powiecie na bujak, który w sekundę może stać się drabinką do wspinania, albo drewnianą drabinkę, która w sekundę może stać się zjeżdżalnią? A może pomocnik kuchenny, który zachęci Waszego malucha do kulinarnych aktywności? Tak, to możliwe! W zabawkach JUUPI najpiękniejsze jest to, że pobudzają wyobraźnię dzieci i w mgnieniu oka stają się ich ulubionymi zabawkami. Wspierają też rozwój dziecka w trakcie zabawy. Połączenie idealne prawda? Zresztą tez zabawki wciągają nie tylko maluchy, rodzice też dają się porwać w wir zabawy!
Zabawki JUUPI to nie tylko zwykłe zabawki. Ich zadaniem jest wspomaganie rozwoju dziecka w trakcie zabawy. Drabinka ze zjeżdżalnią wspomaga rozwój motoryczny dziecka i jest świetna zarówno do zabawy w domu jak i w ogrodzie. Drewniana drabinka to doskonały element uzupełniający nasz domowy plac zabaw. Świetnie pobudza do aktywności, a po przyłączeniu zjeżdżalni, no sami możecie sobie wyobrazić! My przekonaliśmy się w trakcie robienia rodzinnych sesji, że dzieci które poznają drewniane zabawki JUUPI ciężko od nich odciągnąć. Dla nas to była czysta przyjemność obserwować jak te małe szkraby świetnie się bawią. Od razu łapaliśmy za aparaty, żeby złapać te chwile i pokazać ich Wam jak najwięcej. Zabawki JUUPI są też bezpieczne, co jest bardzo ważnym aspektem. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego są też bardzo wytrzymałe. I co pewnie dla wielu rodziców jest ważne, są też bardzo estetyczne. Zostawiamy Was już z garścią zdjęć, żebyście sami mogli przekonać się i zobaczyć na własne oczy co można zrobić z tymi świetnymi zabawkami.


Miłego oglądania!Comentarios


bottom of page