top of page

Domowe sesje świąteczne w Poznaniu i okolicach | Fotograf rodzinny Poznań


   Domowe zacisze, ciepłe skarpetki, koc i tak pięknie pachnąca herbata z pomarańczą i imbirem… W takich warunkach robienie sobie zdjęć jest naprawdę kuszące! Jeśli dodamy do tego jeszcze pierniki lub korzenne ciasteczka, atmosfera staje się tak pyszna, że ciężko się oprzeć.


ŚWIĄTECZNE SESJE DOMOWE W POZNANIU


   Jeśli czas Świąt kojarzy się Wam z domem rodzinnym, a w większości przypadków dzięki Bogu tak jest, warto przemyśleć opcję domowej sesji świątecznej. Dla nas, jako dla fotografów, takie domowe wizyty są zawsze wyjątkowe. Mamy okazję poczuć szczególnie charakter Waszej rodziny i niepowtarzalny klimat Waszych mieszkań i domów. Za każdym razem jest to dla nas niesamowity przywilej i bardzo nam miło gdy wpuszczacie nas do swoich sacrum, gdzie poza biciem serca nie liczy się nic więcej (jak to pewna piosenka głosiła). Dla Was, jako dla modeli jest to bardzo przyjazna alternatywa, bo gdzie można czuć się pewniej i bezpieczniej, niż we własnym domu? :)

   Dodatkowym atutem jest możliwość uwiecznienia na zdjęciach Waszych pięknych dekoracji i ozdób. Przygotowanie ich niejednokrotnie jest wspaniałą zabawą, łączącą rodzinę, warto więc zastanowić się, czy nie uwiecznić tych chwil na zdjęciach. Czyż nie byłoby wspaniale móc powspominać przy rodzinnym albumie, jak razem stroiliście wnętrze Waszego ukochanego domu?


   Argumentem przemawiającym za wybraniem domowej sesji świątecznej, jest też fakt, że w domu jest dużo więcej możliwości na zrobienie ciekawych zdjęć, niż w studiu. Macie pod ręką wszystkie ubrania i przedmioty, po które można sięgnąć w każdej chwili. Wybierając sesję fotograficzną w Waszym domu, możecie wielokrotnie wpłynąć na ciekawy kadr, na początek siadając wspólnie na sofie, innym razem robiąc zdjęcia w Waszym ukochanym fotelu „uszaku”, później na tle ściany ze zdjęciami, a na koniec jeszcze przy rozgrzewającym kominku. 

コメント


bottom of page