top of page

Zimowo - świąteczne sesje rodzinne w skandynawskim stylu | Studyjne sesje świąteczne


     Sesje zdjęciowe na Boże Narodzenie, to jedne z moich ulubionych sesji w ciągu roku. Święta już same w sobie są cudowne. Niosą ze sobą tak wiele ciepła, dobroci, magii...Niosą również zapach pysznego jedzonka; domowych potraw, korzennych pierników...Najbardziej istotna jest jednak rodzina. To właśnie wspólnie spędzone chwile, bez pośpiechu, przy prostych czynnościach sprawiają, że wyczekujemy tych Świąt co roku.rodzice z dzieckiem w świątecznej scenerii

   Organizując świąteczne sesje w skandynawskim stylu, staram się przenieść do studia właśnie te wszystkie najważniejsze elementy. Dbam o to, by było rodzinnie, by nie zabrakło domowego ciepła, byście czuli się swobodnie. Obowiązkowo studio stroi choinka, lampki, no i macie okazję porobić z dziećmi pierniczki. Jest czas na zdjęcia, na zbliżenie się do siebie, uściski i czułe emocje, a ja Wam przy tym towarzyszę i czuję się z Wami tak swobodnie, jakbym była członkiem Waszej rodziny.
RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA W STUDIO FOTOGRAFICZNYM


   Świąteczna sesja zdjęciowa to pewne dopełnienie tego, czym otaczamy się na Święta. W tym wyjątkowym czasie, prócz tego, że wspólnie zasiadamy przy stole, zajadamy się pysznymi potrawami, kolędujemy i obdarowujemy się prezentami, wśród wielu rodzin szuka się innych, często kreatywnych rozwiązań na wspólne spędzenie czasu. Super pomysłem jest więc wybrać się na rodzinną sesję z całą rodzinką, by uwiecznić tak piękne chwile i pobyć ze sobą jeszcze trochę.

Studio to nie jedyna alternatywa jaką dla Was mamy. Możemy przecież odwiedzić Was w domu podczas wspólnego pieczenia pierniczków, wyskoczyć razem na poznańskie Betlejem, pospacerować po ośnieżonym lesie czy wybrać się na wycieczkę do Arendel. Opcji jest mnóstwo i co roku możecie wybrać inną z nich i mieć piękny album z każdych Świąt.


 • Sesja świąteczna na Poznańskim Betlejem

 • Sesja świąteczna z Bulikiem

 • Sesja świąteczna w Szklarni

 • Sesja domowa z pieczeniem pierniczków

 • Sesja świąteczna z księżycem

 • Plenerowa sesja świąteczna w śniegu

 • Pastelowa sesja świąteczna

 • Sesja na farmie choinek

ALBUMY I ODBITKI Z SESJI ŚWIĄTECZNEJ


To w jaki sposób przekazujemy Wam zdjęcia ma dla nas szczególne znaczenie. Dlatego do współpracy wybieramy twórców, którzy tak jak my dbają o każdy detal.
Proponujemy Wam kilka opcji:


 • Odbitki w pudełku lub etui z logiem (gładkie lub z dartymi brzegami)

 • Pudełko lniane lub welurowe z tłoczonym motywem (kaligrafia, ciastek, choinka)

 • Minialbumiki lub duże albumy ze sztywnymi kartami

 • Fotoksiążka z miękkimi kartami

 • wydruki wielkoformatowe

 • kolaże cyfrowe ze zdjęć z sesji
Zobacz z bliska ...JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO RODZINNEJ SESJI ŚWIĄTECZNEJ?


Główna rada- zero stresu tego dnia. Dajcie sobie dużo czasu na przygotowanie i cieszenie się świąteczną sesją zdjęciową. Poranna wizyta u makijażystki z pewnością będzie dla mamy świetnym rozpoczęciem dnia i pozwoli dobrze czuć się na sesji. Pofalowane włosy zawsze dobrze wyglądają na zdjęciach dlatego zadbaj o chociaż lekką ich stylizację. Bardzo ważnym kluczem do pięknej rodzinnej sesji świątecznej są pasujące tony między wszystkimi domownikami. Jeśli zdecydujesz się na czerwoną sukienkę, niech wszyscy członkowie rodziny mają jakieś czerwone / bordowe akcenty Jeśli zdecydujesz się na ciemne odcienie, takie jak bordowy / granatowy / ciemnozielony, wtedy wszyscy będą również świetnie wyglądać w ciemnych odcieniach. Kolory można oczywiście mieszać! Bordowy i ciemnozielony lub bordowy i granatowy itp. - wszystkie te połączenia świetnie wyglądają na zdjęciach!
VOUCHER PREZENTOWY NA SESJĘ ŚWIĄTECZNĄ


   Rodzinna sesja zdjęciowa w studio, jest nie tylko dobrym prezentem dla siebie, ale na pewno jest oryginalnym pomysłem na obdarowanie bliskich. Warto zgłosić się przed Świętami i porywając dziadków na sesję sprawić im niespodziankę, bądź też podarować komuś bliskiemu voucher na sesję, czy też album ze zdjęciami z sesji. Takie fotografie stanowią niezapomnianą pamiątkę. Jeśli jesteś więc z Poznania lub okolic, trafiłeś pod bardzo dobry adres!Kilka powodów dlaczego warto podarować bliskim taki voucher na sesję rodzinną:


 1. Wyjątkowy prezent świąteczny: Taki voucher to prezent, który wyróżnia się spośród tradycyjnych upominków. To nie tylko materialna rzecz, ale także doświadczenie i wspomnienie, które pozostanie na długo i z czasem nabierze sentymentalnej wartości.

 2. Dostosowanie do harmonogramu: Rodziny często mają intensywny harmonogram przed i w trakcie świąt. Voucher na sesję zdjęciową pozwala na elastyczne umówienie terminu nawet do 6 miesięcy od otrzymania prezentu.

 3. Unikatowa atmosfera Świąt: Sesja świąteczna lub poświąteczna pozwala uwiecznić wyjątkową atmosferę tych dni. Można skorzystać z sezonowych dekoracji, choinki, zabawek czy ozdób, tworząc niepowtarzalny klimat sesji.

 4. Wspólne przygotowania: Planowanie sesji może stać się dodatkowym powodem do wspólnych przygotowań rodzinnych. To czas, kiedy wszyscy mogą się zaangażować.

 5. Emocje Świąteczne na zdjęciach: Sesja pozwala uchwycić unikalne emocje i chwile spędzone razem w okresie świąt. Zdjęcia z takiego czasu będą pełne ciepła i magii, co sprawi, że będą one jeszcze bardziej wartościowe.

 6. Ponadczasowy prezent: Fotografie z sesji będą prezentem na wiele wiele lat. To nie jest coś, co zostanie odłożone na półkę, ale coś, co będzie się podziwiać przez dekady, przypominając o tych wyjątkowych Świętach.

 7. Elastyczność i wybór tematyki: Voucher daje elastyczność w wyborze tematyki sesji. Rodzina może zdecydować, czy chce uwiecznić świąteczną atmosferę, czy też chciałaby sesję bardziej ogólną po okresie świątecznym lub nawet wiosną!

 8. Idealny dla rodzin z dziećmi: Sesje zdjęciowe są doskonałym prezentem dla rodzin z dziećmi, kolejną przygodą i fajną atrakcją. Zdecydowanie warto to z nimi przeżyć!


Voucher na sesję zdjęciową to prezent, który łączy w sobie emocje świąteczne, indywidualność, a jednocześnie pozostawia trwałe wspomnienie w postaci pięknych fotografii do których będziecie po wielokroć wracać.Planując kolejne sesje zdjęciowe, mam w głowie również rodzinki powracające do mnie na zdjęcia. Z wielkim zaangażowaniem i dużą dawką kreatywności podchodzę do tego tematu. Dbam o to, by nie było monotonii i nie zabrakło możliwości dla Was. Staram się więc wynajdować różne ciekawe miejsca oraz wymyślać nowe aranżacje, by w Waszych galeriach nie zawiało nudą.


  Ze swoim fotografem rodzinnym nie wiążecie się na całe życie, ale jeśli znajdziecie tego którego styl Wam odpowiada to macie dalsze poszukiwania z głowy. Ogromnie cieszę się kiedy do mnie wracacie, bo to oznacza zadowolenie i zaufanie. Ja ze swojej strony staram się, aby każda Wasza sesja była inna i wyjątkowa, niezależnie czy odbywa się w studio czy w plenerze.
ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA Z...PIESKIEM


   Prócz dużych i małych modeli, na naszych sesjach świątecznych mile witamy zwierzaki. Pies czy kot są jak członkowie rodziny i w cale nas nie dziwi, że chcecie robić z nimi wspólne zdjęcia. Taka sesja przynosi dużo śmiechu. Tak jak z dzieckiem jesteśmy w stanie choć trochę zaprosić je do współpracy, tak ze zwierzakiem nigdy nie wiadomo... Dobrze, że istnieją psie snacki! Czworonogi to chyba najbardziej kapryśni modele, lecz te dwa wpatrzone w Ciebie ślipka osłodzą każde ujęcie. 

Śledź nasz Instagram!Comentarios


bottom of page