top of page

Mamą być! Poznańskie MAMY LAMY o swoim macierzyństwie...


NATURALNA SESJA ZDJĘCIOWA DLA MAM


Czasami zadajemy sobie pytanie co by było gdyby. Szczególnie my kobiety zastanawiamy się jak to jest i jak to będzie kiedy w naszym życiu pojawi się mały człowiek i zostajemy mamami. Postanowiłam nie zastanawiać się na tym, tylko zaprosić na kobiecą sesję zdjęciową kilka wyjątkowych mam i zobaczyć jak to jest w praktyce. I to było wyjątkowe popołudnie. Spędziliśmy je w gronie pięknych, kreatywnych kobiet, które łączy jedno - są najlepszymi mamami na świecie dla swoich. Ola (którą możecie znać z kanału MamaLama), Marta, Oliwia i Ania wybrały się z nami na małą wycieczkę pod Poznań na wspólną sesję zdjęciową.

Dziewczyny zabrały ze sobą swoje maluchy, więc na sesji zdjęciowej była całkiem duża ekipa modelek i modeli. To było niezwykłe doświadczenie móc obserwować jak piękna więź łączy mamy i ich dzieci. Te wspaniałe uśmiechy, czułe gesty, czas zabawy i wygłupów to najpiękniejsze momenty na świecie. Było nam bardzo miło, że możemy w nich uczestniczyć i obserwować ten ich piękny czas i złapać tych kilka chwil na zdjęciach. Ten czas był niezapomniany też ze względu na piękną przyjaźń, która łączy dziewczyny. Miło popatrzeć jak okazują sobie wsparcie, jak ze sobą rozmawiają i jak pomagają sobie w spełnianiu tej pięknej, ale bardzo trudnej roli jaką jest bycie mamą.

Popołudnie przeciągnęło się aż do wieczora, ale dzięki temu mogliśmy złapać na zdjęciach promienie zachodzącego słońca. Wszyscy wracaliśmy z tej sesji z szerokimi uśmiechami na twarzach, a my nie mogliśmy się doczekać, kiedy pokażemy Wam efekty tego spotkania. Dla mnie było to inspirujące popołudnie i patrząc na te piękne kobiety, na ich przyjacielskie relacje, a przede wszystkim na miłość jaką dają swoich dzieciom muszę przyznać, że bycie mamą to najpiękniejsza sprawa na świecie.


Więcej na temat macierzyństwa, rodzicielstwa i tematów związanych z dziećmi, ale nie tylko dowiecie się z kanału MamaLama, który serdecznie Wam polecamy. A dzisiaj możecie podziwiać mamy lamy na zdjęciach, które wykonaliśmy na tej mamowej sesji zdjęciowej. Jak widać ekipa na sesji była dość spora i było to nie lada wyzwanie złapać całą gromadę w jednym kadrze. Ta sesja zdjęciowa na której spotkały się przyjaciółki i ich dzieci to był na prawdę świetny pomysł na spędzenie wspólnego czasu dla mam i dzieci. Mamy pomagały sobie nawzajem ogarnąć całe to zamieszanie, miały też czas na rozmowy, wymianę porad i przeżyć, a dzieci świetnie bawiły się na leśnej polanie. Taka sesja zdjęciowa w plenerze na której spotykają się przyjaciółki to piękny moment dla każdej z nich. Nasze Mamuśki mogły poczuć się pięknie i kobieco, spędzić wspólnie czas ze swoimi najbliższymi kobietami, ale też ze swoimi ukochanymi maluchami. Cudownie było patrzeć na ich uśmiechy i zabawy, a jeszcze cudowniej łapać te chwile na zdjęciach.


Taka kobieca sesja zdjęciowa, sesja z przyjaciółkami, czy sesja w plenerze z dzieckiem to świetny pomysł na prezent dla każdej mamy. W pakiecie z sesją zdjęciową podarujecie czas, chwilę wytchnienia od codzienności i piękne zdjęcia na pamiątkę. Jak widać po sesji zdjęciowej naszych poznańskich mam, nie trzeba wcale wiele, aby sesja była piękna. Wystarczy biała sukienka, las pod Poznaniem i Wasz uśmiech. Taka sesja będzie niezapomnianym prezentem dla przyszłej mamy na jej baby shower. Wyobraźcie sobie uśmiech obdarowanej, kiedy okaże się, że na sesję brzuszkową nie jedzie sama a w gronie swoich wspaniałych przyjaciółek i maluszka. To dopiero zaskoczenie i piękny prezent!


 

Bądźmy w kontakcie na Instagramie!Comments


bottom of page