top of page

Sesja z mamą czyli najlepszy prezent na Dzień Matki
Być może zabrzmi to dość patetycznie, ale taka jest prawda, że nie ma na świecie silniejszej więzi niż ta, która łączy mamę i jej dzieci. Mama to kobieta, która kocha nieprzerwanie, darzy dzieci tym, co dla nich najlepsze, wysłucha i pomoże, pocałuje w zranione kolanko i naklei plasterek na złamane serducho, poświęci dla dziecka wszystko, a to wszystko po to, by dostać choć jeden odwzajemniony uśmiech i usłyszeć dwa piękne słowa: ”KOCHAM CIĘ”.


W ramach uczczenia istnienia naszych superbohaterek zwanych również mamami, raz w roku, (choć uważam, że można by było zdecydowanie częściej), ochodzimy cudowne święto: Dzień Mamy. Jest to dzień, w którym możemy podziękować mamom za wszelki trud w wychowanie, cierpliwość oraz ogrom miłości, jaką nas obdarzają. To dzień nie tylko doceniania, tego co dostajemy od mam na co dzień, ale też dzień wspomnień tego, co razem przeżyliśmy.


Te trzy piękne kobiety ze zdjęcia, to Zosia, Ola i ich przepiękna mama. Dziewczyny mają ze sobą nieczęsto spotykaną, niezwykłą relację i chciały podziękować swej mamie w wyjątkowy sposób. Podarowały jej w prezencie sesję zdjęciową na Dzień Mamy. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Te laski to ogień! A jedna jest piękniejsza od drugiej. Kocham te zdjęcia!RODZINNA SESJA NAD POZNAŃSKIM LUSÓWKIEM


Jeżeli zastanawiacie się, co to za piękna okolica, w której robiłyśmy zdjęcia, było to Lusówko. Jest to bardzo ładne miejsce, z terenami perfekcyjnie nadającymi się na swobodną sesję zdjęciową. Jest piękny las i jezioro z pomostem. Są też łódki, które nielegalnie sobie użyczyłyśmy do zdjęć, ale to już tajemnica (chyyyba, że jesteś właścicielem jednej z nich, to ślicznie dziękujemy ;D ). Takie miejsce, zwłaszcza kiedy jest już ciepło, na zdjęciach wygląda świetnie i jest to idealne miejsce na sesję z okazji Dnia Matki, ale i nie tylko. Można zorganizować tu romantyczną sesję narzeczeńską, czy rodzinną z biegającymi dzieciaczkami, a nawet psiakami. Istna sielanka.
Na liście prezentów z okazji Dnia Mamy, uważam, że voucher na sesję zdjęciową, to pozycja, która powinna tam figurować. Sesja stanowi z pewnością oryginalny prezent. Już sama forma sesji sprawia, że jest to coś innego, ciekawego, lecz mamy tutaj jeszcze jeden aspekt, a mianowicie wspomnienia i sentymenty. Większości z nas sprawia przyjemność, a nawet śmiem powiedzieć, że uwielbiamy przeglądać stare zdjęcia, albumy. Dlaczego by nie kontynuować tradycji i nie wywoływać kolejnych zdjęć, które będą naszą pamiątką na lata? Z pewnością podzielacie moje zdanie. Taka forma ucieszy niejedną mamę i przeglądaniem fotografii z sesji umili jej dzień, czy wspólne spotkania przy kawie. Warto jest pomyśleć nad kolejnym Dniem Mamy i być może sprawić jej taką niespodziankę.Comentarios


bottom of page