top of page

Sesje NOSTALGIA - czyli powrót do dawnej estetyki | Sesja rodzinna w stylu retro

Jeśli jesteś wrażliwą duszą tęskniącą do dawnej estetyki zdjęć, to sesje, które nazwałam NOSTALGIA będą wyborem dla Ciebie.  Utrzymane w konwencji retro, czarno białej kolorystyce, drukowane na wyjątkowym bawełnianym papierze z dartymi brzegami... Coś dla entuzjastów analogowej fotografii, osób które szukają niebanalnych ujęć, ulotnych chwil, dla tych rozkochanych w nieoczywistościach...


odbitki z dartymi brzegami

Od zawsze w moim serduchu szczególne miejsce zajmują stare fotografie. Mają one w sobie jakąś magię, której nie potrafię nazwać. Są jak wehikuł czasu. Faktura papieru na jakim były wywoływane, ich zapach, rozmazania i nieostrości...coś co w dzisiejszych czasach jest przecież niepożądane... I tak właśnie z tęsknoty do tych "niedociągnięć" chciałabym wybrać się z Wami w sentymentalną podróż...Niezależnie od pogody możemy iść na taki fotograficzny spacer. Nawet w lekko deszczowym klimacie wyczarujemy magiczne ujęcia, które staną się zapisem tych chwil, ulotnych momentów, które tak szybko przemijają. Jeśli Tobie również brakowało takich sesji rodzinny w stylu retro, lekko analogowych, z widocznym ziarnem i fakturą papieru...po prostu napisz do mnie i stwórzmy razem coś pięknego.WYDRUKI, ALBUMY I PAKOWANIE WASZYCH ZDJĘĆ


Pakowanie zdjęć to dla mnie kolejny etap twórczy. Dbam o każdy detal, bo chcę aby Wasze wspomnienia miały piękną i niebanalną oprawę. Wybrałam kilka sposobów pakowania tak, aby pasował do całości. Możecie wybrać proste pudełko eko ze złoceniem, drewniane pudełko z wiązaniem lub lniane zamykane magnetycznie. Każde z nich przepięknie współgra z odbitkami zarówno z prostymi jak i dartymi brzegami.Jeśli jednak zechcecie zamknąć swoje wspomnienia w albumie, to mam w zanadrzu kilka perełek, które z pewnością się Wam spodobają. Okładki z kaligrafowanymi napisami, lniane lub welurowe, papierowe albumy z wpinanymi kartami lub z nadrukowanymi zdjęciami na artystycznym, matowym papierze... Czy mam wymieniać dalej? :)


sesja zdjęciowa mamy i córeczki w stylu retro

Oprawa zdjęć jest ich dopełnieniem. Dzięki drukowi i pakowaniu zyskują swoją materialną formę, nieporównywalną do odczuć jakie mamy na ekranie komputera czy telefonu. Zależy mi żeby zarówno sesja jak i rozpakowywanie zdjęć były dla Was magicznym doświadczeniem, zatrzymaniem w tym pędzącym świecie, jakąś namiastką tego co po nas zostanie. Tym co nasze pra pra wnuki będą znajdować na strychu, robiąc do szkoły swoje drzewo genealogiczne. Myślę, że to naprawdę bardzo ważne jak przechowujemy i dbamy o nasze wspomnienia.
VOUCHERY na sesję rodzinną w Poznaniu


Voucher na sesję zdjęciową to wyjątkowy prezent, który sprawi obdarowanej osobie mnóstwo radości. Baby shower, urodzinki czy narodziny maleństwa - każda z tych okazji jest dobra. I możecie mieć pewność, że prezent taki będzie cieszył latami, a nie tylko przez moment.


voucher na sesję rodzinną w stylu retro

Voucher na rodzinna sesję zdjęciową w stylu retro to doskonały prezent z kilku powodów:


 1. unikalny i osobisty prezent: Jak już wspominałam wyżej sesja zdjęciowa to prezent, który trwa znacznie dłużej niż tradycyjne prezenty. To nie jest kolejny przedmiot, który po pewnym czasie traci na wartości. To jest niezapomniane doświadczenie i sposób na uwiecznienie chwil, które przecież tak szybko przemijają.

 2. tworzenie wspomnień: Fotografie są trwałym zapisem ważnych chwil. Sesja zdjęciowa umożliwia uwiecznienie pięknych, rodzinnych momenetów, które będą przypominały o wspólnym czasie przez kolejne lata.

 3. profesjonalna jakość zdjęć: Profesjonalny fotograf potrafi uchwycić chwile w sposób, którego trudno osiągnąć przy użyciu zwykłego aparatu czy telefonu. Zdjęcia wykonane przez fotografa bardziej artystyczne, estetyczne i pełne emocji. No i co najważniejsze w końcu będziecie na nich wszyscy razem!

 4. dostosowane do indywidualnych preferencji: aby sesja zdjęciowa podobała się obdarowanym, najpierw omawiam z nimi wszystkie szczegóły i upewniam się, że nasze oczekiwania są ze sobą zgodne. To ważne, aby mieć co do tego pełną jasność.

 5. wartość rodzinna: Taki prezent podkreśla wartość rodzinnych chwil. To nie tylko sesja zdjęciowa, to inwestycja w wspólne chwile, fajny czas i wspomnienia, po to aby za 20lat móc przeglądając zdjęcia powiedzieć "a pamiętasz jak na tej sesji..."

 6. zachęta do spędzania czasu razem: Posiadanie zaplanowanej sesji zdjęciowej może być świetną zachętą do spędzania czasu razem jako rodzina. To wyjątkowy moment, który motywuje do wspólnych działań, zabaw i poznawania nowych miejsc.

 7. elastyczność terminów: Vouchery zazwyczaj pozwalają na elastyczne ustalanie terminów sesji. U mnie jest to 6 miesięcy w ciągu których możemy umówić się na zdjęcia.


Podsumowując, voucher na rodzinna sesję zdjęciową to prezent, który wnosi wartość emocjonalną, artystyczną i praktyczną, jednocześnie pozostając osobistym i niezapomnianym przeżyciem dla obdarowanego. Bardzo się cieszę, że tak chętnie z nich korzystacie.MIEJSCA NA SESJĘ RODZINNĄ W STYLU RETRO W POZNANIU


Na sesję w klimacie retro możemy wybrać się zarówno w plener jak i do studia. Stare Miasto też będzie dobrym wyborem. Jeśli myślicie, że niedaleko Was nie znajdziecie nic ciekawego...zaufajcie Waszemu fotografowi. To co czasami wydaje się znane i opatrzone, w obiektywie może wyglądać zupełnie inaczej.


rodzinna sesja zdjęciowa w stylu retro z dziećmi

Miejsca w Poznaniu na sesję w stylu retro:


 • Studio NOMO

 • Kamienica Studio

 • Biel Studio

 • Towarzystwo Przyjaciół Nauk (dziedziniec)

 • Miejskie Parki (Rusałka, Strzeszyn, Cytadela, Sołacz)

 • Rogalin, Łysy Młyn, Żurawiniec


pudełko lniane na odbitki

Comments


bottom of page