top of page

Sesja boho Oli z córeczkami | Mama Lama w Biel Studio

BIEL STUDIO - LOFTOWA PRZESTRZEŃ NA ŁAZARZU


W Poznaniu co jakiś czas pojawiają się nowe przestrzenia do fotografowania, jednak już dawno żadna nie zachwyciła mnie tak jak BIEL STUDIO. Panuje tu niesamowity nastrój, a wysokie okna z półokrągłymi zwieńczeniami i szprosami przywołują na myśl nowojorski pofabryczny klimat.

Na miejscu dominują aranżacje w stylu boho, doskonale wplatające się w surowy klimat wnętrz.

Od siebie dołożyłam trochę poduszek, drewnianego konika tak uwielbianego przez dzieciaki, tradycyjne klocki z literkami, króliczka w wiklinowym wózku i koce... voila! Cudna aranżacja w pełni gotowa!


SESJA MAMY LAMY Z CÓRECZKAMI


Z Olą na sesjach spotykamy się dość regularnie, od czasu kiedy Michał był jeszcze w brzuszku, a 6 letnia dziś Eunika miała niespełna roczek, wyglądała DOKŁADNIE tak jak Emma na poniższych zdjęciach. Mamy za sobą cudowną rodzinną sesję w studio, spacer po Arendel, letnią sesję całą rodzinką w plenerze i kilka pomniejszych projektów. Za każdym razem jest to czas spędzony na uśmiechach, gilgotkach i dobrej zabawie. Dlatego tak uwielbiam rodzinkę Woźniaków przed obiektywem, zdjęcia robią się same :) Sami zobaczcie...Comments


bottom of page