top of page

Sesja brzuszkowa wśród magnolii | Arboretum w Kórniku | Ania i Radek

W naszym życiu pojawiają się takie momenty, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej i wracać do nich jak najczęściej. Takim momentem jest między innymi czas oczekiwania na dziecko, kiedy to cała rodzina czeka na kolejnego jej członka. Nic więc dziwnego, że sesje brzuszkowe cieszą się co raz większą popularnością wśród przyszłych rodziców. To doskonała pamiątka z tego bardzo wyjątkowego i radosnego czasu oczekiwania na maluszka. Sesja brzuszkowa jest też wspaniałym doświadczeniem i ciekawym przeżyciem dla przyszłych rodziców. Wspomnienia z niej będą towarzyszyć im przez długi czas. Sesja taka to nic innego, jak piękne udokumentowanie wyjątkowego stanu jakim jest ciąża i zatrzymanie w kadrze Waszych emocji. To też chwila wytchnienia dla Was i czas skupienia na Waszej rodzinie. I te wszystkie piękne emocje widać później na zdjęciach.SESJA BRZUSZKOWA WŚRÓD MAGNOLII


Dzisiaj wspominamy sesję ciążową Ani i Radka. Jest ona dla nas wyjątkowa, dlatego że jest to już kolejny moment z życia tej pary w którym możemy im towarzyszyć. Z tą parą mieliśmy okazję się już spotkać z okazji innego ważnego wydarzenia w ich życiu, czyli ich ślubu. To absolutnie piękne, że możemy uczestniczyć i zatrzymywać dla Was najważniejsze momenty Waszego życia. Sesję robiliśmy pod koniec okresu kwitnięcia magnolii, (ufff zdążyliśmy!) Magnoliowiec (?) stał się doskonałym tłem, podkreślającym piękno tego wspaniałego momentu w życiu Ani i Radka. Ich miłość i radość idealnie zaprezentowały się w tym wiosennym klimacie. A kwitnąca Ania i jej ciążowy brzuszek, doskonale wyglądała w takiej scenerii. Może to nieskromne, ale osobiście jesteśmy zachwyceni efektami tej sesji i uwielbiamy patrzeć na pełne miłości i szczęścia spojrzenia Ani i Radka.KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ?


Podczas sesji brzuszkowej najważniejszy jest komfort Twój i Twojej rodziny, bo wszystkie Wasze emocje widać na zdjęciach. Uśmiech przyszłej mamy i zakochane spojrzenie przyszłego taty to najlepsze co możecie zabrać na Waszą sesję ciążową. Najlepszym okresem do wykonania sesji ciążowej jest 7-8 miesiąc ciąży. Twój brzuszek będzie się pięknie prezentował, a Ty nie powinnaś się jeszcze na tyle męczyć, żeby sesja była dla Ciebie ciężka do zniesienie. W tym okresie ciąży kobiety wyglądają najatrakcyjniej i to właśnie taki stan chętnie zatrzymują na pamiątkowych zdjęciach. Na sesję brzuszkową warto zaprosić ważne dla Ciebie osoby. Na zdjęciach możesz znaleźć się z przyszłym tatusiem, Waszymi dziećmi i czworonogiem. Jest to świetna okazja do oswojenia rodzeństwa z myślą o nowym członku rodziny. Taka sesja będzie dla Was wszystkich świetną zabawą i pięknym wspomnieniem.
Ta jakże ważna dla całej rodziny sesja wymaga pewnych przygotowań i czasu na przemyślenie kilku kwestii. Zaczynając od tego kiedy najlepiej dla Was zrobić taką sesję, po Wasz wygląd i miejsce do zdjęć. Możliwości jest wiele. Sesję brzuszkową można wykonać w studiu, lub w Waszym domu gdzie panuje zdecydowanie bardziej kameralna atmosfera. Świetnym pomysłem jest też sesja ciążowa w plenerze. Lasy, jeziora, parki, plaże te wszystkie miejsca to idealne tło dla Waszej sesji. Warto jest też poświęcić chwilę i zastanowić się nad ubiorem i całym wyglądem. Dopasowana sukienka, która podkreśli ciążowy brzuszek to świetna opcja na taką sesję. Do tego dobrana kolorystycznie koszula taty i piękna sesja brzuszkowa prawie gotowa. Prawie, bo warto pomyśleć o jeszcze jednym aspekcie jakim są gadżety. Zdjęcie USG Waszego maluszka, buciki, tabliczki i w zasadzie więcej nie trzeba. To wszystko może być doskonałym uzupełnieniem zdjęć.


 


Bądź z nami na Instagramie!Commentaires


bottom of page