top of page

Zimowa sesja lifestyle dla marki wózków MUUVO


ŚWIĄTECZNA SESJA NA POZNAŃSKIM BETLEJEM


Niemal każdy dorosły z uśmiechem na ustach wspomina swoje dzieciństwo a szczególnie zimowy i świąteczny czas, kiedy dookoła pełno jest kolorowych światełek, białego śniegu, prezentów, pysznych potraw, gwaru i śmiechu. Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, święta nabierają jeszcze bardziej magicznego charakteru. Pierwsze rodzinne święta to wyjątkowy moment w życiu.

A gdyby tak te chwile zatrzymać na zawsze? Jest to możliwe! Świąteczna rodzinna sesja zdjęciowa to doskonały pomysł na zachowanie tych pięknych wspomnień i zamknięcie niepowtarzalnych chwil w ramach fotografii. Nie ma nic piękniejszego niż kolekcjonowanie takich obrazów w rodzinnym albumie. W czasie Świąt świat dookoła nas wygląda zupełnie inaczej. Miasto pełne jest światełek, choinek, pięknych ozdób i śniegu, a to wszystko razem tworzy idealne tło do rodzinnych zdjęć. W miastach organizowanych jest też wiele klimatycznych wydarzeń, takich jak wioski Mikołaja, norweski domek z reniferami (np. Arendel), czy zawody w zjeżdżaniu na sankach. Tam też możemy udać się z aparatem i złapać te Wasze zimowe zabawy i wyprawy. Pomysłów jest naprawdę wiele. Najważniejsza w tym wszystkim jest Wasza bliskość, rumiane od zimna policzki, szerokie uśmiechy i Wasza miłość.Takie ozdobione i kolorowe miasto, idealne jest także jako tło do sesji lifestylowych. W erze Instagrama wiele marek decyduje się na lekkie, świeże kampanie pozbawione dosłowności. Święta to idealny czas, żeby zaprezentować Wasze produkty w zupełnie nowej odsłonie, pełnej uroku, ciepła i świątecznej magii. Taką kreację produktów możecie wykorzystać na wiele sposobów na przykład publikując te wyjątkowe zdjęcia na Waszej stronie internetowej, Instagramie, czy Facebooku.


ŚWIĄTECZNA SESJA REKLAMOWA DLA MUUVO


Jakiś czas temu mieliśmy okazję wykonać taką sesję dla marki wózków dziecięcych Muuvo. Wózki idealnie wpisały się w miejską przestrzeń. Nasi modele mieli wielką frajdę ze spacerów, bo jest idealny na każdą pogodę i sprawdza się w każdej przestrzeni. Robiliśmy zdjęcia w śniegu, na trawie, czy na kamienistej drodze, a wózek gładko i bez problemu wjeżdżał w każde wymyślone przez nas miejsce. Najmłodszy uczestnik sesji, swoim nieustannym uśmiechem, potwierdził nam swoje zadowolenie ze spaceru w tym wózku. Wózki Muuvo powstały z miłości do ruchu, tańca i dynamiki. I to widać na pierwszy rzut oka. Musimy przyznać, że wózek świetnie sprawdził się w naszej współpracy i radził sobie z naszymi najbardziej szalonymi pomysłami na zdjęcia.


MUUVO - NOWA MARKA WÓZKÓW DZIECIĘCYCH


Patrząc na te zimowo-świąteczne zdjęcia zrobiło nam się tak ciepło na sercu i postanowiliśmy, wspólnie z marką Muuvo, przygotować dla Was niespodziankę! Na Facebookowym profilu marki Muuvo możecie wygrać profesjonalną sesję zdjęciową z nami, którą wykonamy w Waszym mieście! Jest o co walczyć. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy tylko pokazać nam ciekawe, zabawne i oryginalne zdjęcie z Waszych spacerów. Wszystkie szczegóły znajdziecie w konkursowym poście, a my jeszcze raz bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie klik! 

Wpadnij na nasz Instagram!Comments


bottom of page