top of page

 GDZIE W POZNANIU I WIELKOPOLSCE WYPRAWIĆ CHRZCINY, URODZINY LUB PIERWSZĄ KOMUNIĘ DZIECKA? 

BAGATELKA_fotograf_ślubny_poznań (56).jp

BAGATELKA

Bagatelka to zdecydowanie niebagatelne miejsce, które od pierwszej chwili czaruje swoim urokiem, klimatem i spokojem okolicy. Położone jest blisko natury, w samym sercu pięknego lasu. Wyjątkowa lokalizacja pozwoli zaznać błogiej ciszy, spokoju i oderwać się od zgiełku miasta, a rustykalny klimat wprawi gości w romantyczny nastrój. Miejsce to jest idealne do celebrowania uroczystości rodzinnych, a liczne atrakcje umilające czas sprawią, że każdy w tym miejscu znajdzie coś dla siebie.

12_fotografia_ślubna_poznań (17).jpg

FOLWARK WĄSOWO

Wchodząc do Folwarku Wąsowo można się poczuć jak w kuchni ukochanej babci. Smaki i zapachy unoszące się w restauracji przywołują na myśl wspomnienia z dzieciństwa, a rustykalna architektura niemal przenosi nas w czasie. Zbiory z lokalnego gospodarstwa i ekologicznego warzywnego ogrodu zamieniają się na talerzu w dzieła kulinarnej sztuki. To miejsce jest zachwycające, a swobodna atmosfera wprawia każdego w dobry nastrój. w tym miejscu uśmiechy nie schodzą z twarzy gości.

M+P_0013.jpg

WERANDA HOME

Weranda Home to bardzo inspirujące i czarujące miejsce w którym każdy może poczuć się jak w domu. Czuć tu pasję, miłość i szacunek do jedzenia i natury. Wokół restauracji roztacza się piękny krajobraz Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki, gdzie dzika przyroda wabi gości pięknem i spokojem. Smaki od lokalnych dostawców i okoliczne krajobrazy są wytchnieniem i odpoczynkiem od codziennych obowiązków i zgiełku miasta. Tutaj czas płynie swoim spokojnym i niczym niezakłóconym rytmem. Weranda Home jest również doskonałym wyborem na małe przyjęcie weselne :)

republika_sloneczna_chrzest.jpg

REPUBLIKA SŁONECZNA

Warsztaty kulinarne dla Waszej rodziny i przyjaciół. Czemu nie! To miejsce pełne jest kreatywności i miłości do kulinarnych doznań. Eksperymenty z przyprawami z różnych stron świata tutaj nikomu nie są obce, a łączenie klasyki z nutką ekstrawagancji to drugie imię szefa kuchni. To klimatyczne i piękne miejsce jest otoczone dużym ogrodem i można zapomnieć, że znajduje się w samym centrum miasta. Jest idealne dla wielbicieli przygód i tych którzy nie lubią się nudzić.

błogostan.jpg

BŁOGO

Ta przyjemna nazwa restauracji nie jest przypadkowa. Miejsce to znajduje się w samym centrum miasta, jednak przekraczając próg tej restauracji poczujecie się zupełnie błogo i spokojnie. Niepowtarzalną i bardzo rodzinną atmosferę czuć tu od pierwszej chwili i nie sposób się nie uśmiechnąć przekraczając próg tego miejsca. W powietrzu czuć miłość do ludzi i jedzenia. Niebanalne podejście do smaków zaskoczy nie jednego smakosza. Jest tak błogo, że chce się tu zostać na dłużej.

 DLACZEGO WARTO WYPRAWIĆ CHRZCINY, URODZINKI LUB KOMUNIĘ DZIECKA

W RESTAURACJI?

Pierwsza komunia, pierwsze urodzinki, chrzest czy inne uroczystości to ważne momenty w życiu całej rodziny. Przed rodzicami stoi poważne zadanie zorganizowania tych wyjątkowych wydarzeń w życiu ich dziecka. W tych uroczystych dniach dziecku chce towarzyszyć jego najbliższa rodzina. Zdecydowana większość rodziców stawia na wygodę i decyduję się na organizację przyjęcia w restauracji. Tam też zaprasza najbliższych, aby wspólnie mogli świętować i cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. Na pewno nie jedna osoba pamięta swoje komunijne przyjęcie, kiedy rodzice zapraszali gości do domu i przygotowywali wszystko własnymi siłami. Biegająca do kuchni mama, siostra roznosząca kawę i ciocia pomagająca przy obiedzie - takie wspomnienia są już rzadkością. Teraz większość rodzin decyduję się na oddanie organizacji uroczystości w ręce profesjonalistów. Jakie są plusy takiej decyzji i organizacji

rodzinnego wydarzenia w restauracji?

Po pierwsze wygoda


   Profesjonalna obsługa, menu dostosowane do Waszej rodziny, spokój i uśmiechy na twarzach Waszych gości. Tym cechuję się organizacja przyjęcia rodzinnego w restauracji. Obsługa z pewnością zrobi wszystko, aby ten dzień był dla Was niezapomniany i zadba o zaproszonych gości. Dzięki temu rodzice mają mniej zmartwień czy stresu i całą swoją uwagę mogą poświęcić dziecku i rodzinie. Widok uśmiechniętych rodziców jest najcenniejszy dla dziecka i na pewno będzie dla niego jednym z piękniejszych wspomnień. Spokój i radość z tych wspólnych chwil będą widoczne też na pamiątkowych zdjęciach rodzinnych. Do takich wspomnień i do takich zdjęć każdy z wielką przyjemnością będzie wracał.

Po drugie elastyczność


   W waszej rodzinie są osoby na specjalnych dietach, a babcia nie wyobraża sobie rodzinnej uroczystości bez rosołu? Nie ma problemu! Kolejnym dużym plusem wybrania na rodzinną uroczystość restauracji jest elastyczność. Restauracje często oferują bardzo zróżnicowane menu, które można dopasować do osobistych preferencji i zadowolić podniebienia każdego zaproszonego gościa. Rodzice mogą mieć pewność, że ich goście będą zadowoleni z przygotowanych dań, ponieważ oddają swoje przyjęcie w ręce profesjonalnego szefa kuchni.

Po trzecie - możliwości


   Decydując się na organizację przyjęcia z okazji chrztu w restauracji, rodzice mogą mieć pewność, że obsługa lokalu zajmie się większością rzeczy. Dzięki temu rodzice swoją uwagę mogą skupić się na dekoracjach i stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery na przyjęciu. Rodzice mogą puścić wodzę fantazji i kreatywności i zaszaleć z dekoracjami. W ten sposób mogą zaskoczyć swoje dziecko oraz gości i sprawić im dodatkową przyjemność. Często restaurację pomagają w przygotowaniach specjalnych, czy tematycznych dekoracji i służą radą także w tej kwestii. Dekorację będą także pięknie prezentowały się na zdjęciach, które będą pamiątką dla Waszej rodziny. Przy organizacji rodzinnego przyjęcia warto pomyśleć o zaproszeniu profesjonalnego fotografa, który zatrzyma dla Was wszystkie najpiękniejsze chwile z tego dnia.

 

 

 

 

Po czwarte - lista gości


    Lista gości na przyjęciu rodzinnym czasami jest dość długa. Organizując przyjęcie w restauracji nie macie dużych ograniczeń w kwestii ilości zaproszonych gości. Babcia, dziadek, kuzynostwo, wujostwo, wszyscy mogą razem z Wami cieszyć się tym ważnym dla Was dniem. Często restauracje oferują specjalne salę na tego typu uroczystości.

Dzięki temu macie pełen komfort, swobodę i nie musicie martwić się o ilość miejsca dla Waszych gości. A skoro już cała Wasza rodzina znajduję się w jednym miejscu i o jednym czasie, to warto wykorzystać ten moment na rodzinne zdjęcia. Większa przestrzeń w której odbywa się przyjęcie daję także możliwość wykonania małej rodzinnej sesji z profesjonalnym fotografem.

 

 

Organizacja rodzinnego przyjęcia w restauracji to świetne rozwiązanie, które daje wiele korzyści i plusów. Warto się na nie zdecydować, aby móc ze spokojem i szerokim uśmiechem w pełni cieszyć się tymi ważnymi

dla całej rodziny wydarzeniami. A jeśli Wy lub ktoś w Waszej rodzinie szuka miejsca na wyprawienie wesela w Poznaniu i Wielkopolsce, koniecznie podeślijcie im ten link :)

image203.jpg
image118.jpg
image243.jpg

 OSTATNIO NA BLOGU 

bottom of page