Niektórzy mówią, że z rodziną najlepiej na zdjęciu – i coś w tym jest! :) Rodzina jest czymś szczególnym, 

miejscem w którym kształtują się wartości, charaktery, osobowości i postawy życiowe. Rodzina tworzy nierozerwalne, szczególne więzi, zdeterminowane czymś więcej, czego nie da się ująć w słowach. Bezsprzecznie warta jest utrwalenia pięknych momentów i cudownych wspomnień na sesji rodzinnej, a później na kartach albumu. Dzieci rosną, a tych pięknych momentów i cudownych wspomnień nie da się powtórzyć.

 

Sesja rodzinna daje szansę nie tylko stworzenia własnej, międzypokoleniowej kroniki, ale jest przede wszystkim okazją do tego, by w sposób wyjątkowy spędzić ze sobą czas. Z przyjemnością wybiorę się z Wami na piknik, spacer do lasu, będę towarzyszyć Wam podczas pierwszych urodzin dziecka :) Chętnie poznam Wasze wspólne pasje, ukochane miejsca, będę czujnym fotografem - obserwatorem w pasjach, które Was definiują jak wspólne puszczanie latawców, majsterkowanie czy pieczenie chleba. W zamian obiecuję wspaniałe zdjęcia rodzinne, które prócz domowej galerii, zachęcą do mentalnego powrotu do „starych dobrych czasów”, a co najważniejsze -

zbliżą Was do siebie jeszcze bardziej. Bo na przekór nieubłagalnie przemijającej rzeczywistości, głęboko wierzymy, powtarzając za Angelą Carter, iż „fotografia to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”!