top of page

Niektórzy mówią, że z rodziną najlepiej na zdjęciu – i coś w tym jest! :) Rodzina jest czymś szczególnym, 

miejscem w którym kształtują się wartości, charaktery, osobowości i postawy życiowe. Rodzina tworzy nierozerwalne, szczególne więzi, zdeterminowane czymś więcej, czego nie da się ująć w słowach. Bezsprzecznie warta jest utrwalenia pięknych momentów i cudownych wspomnień na sesji rodzinnej, a później na kartach albumu. Dzieci rosną, a tych pięknych momentów i cudownych wspomnień nie da się powtórzyć.

 

Sesja rodzinna daje szansę nie tylko stworzenia własnej, międzypokoleniowej kroniki, ale jest przede wszystkim okazją do tego, by w sposób wyjątkowy spędzić ze sobą czas. Z przyjemnością wybiorę się z Wami na piknik, spacer do lasu, będę towarzyszyć Wam podczas pierwszych urodzin dziecka :) Chętnie poznam Wasze wspólne pasje, ukochane miejsca, będę czujnym fotografem - obserwatorem w pasjach, które Was definiują jak wspólne puszczanie latawców, majsterkowanie czy pieczenie chleba. W zamian obiecuję wspaniałe zdjęcia rodzinne, które prócz domowej galerii, zachęcą do mentalnego powrotu do „starych dobrych czasów”, a co najważniejsze -

zbliżą Was do siebie jeszcze bardziej. Bo na przekór nieubłagalnie przemijającej rzeczywistości, głęboko wierzymy, powtarzając za Angelą Carter, iż „fotografia to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”! 

bottom of page