top of page

Biała sesja rodzinna ze świątecznym motywemMOTYWY ŚWIĄTECZNE NA SESJI RODZINNEJ


Jeśli zależy Wam na rodzinnej sesji świątecznej, ale jednak mocno minimalistycznej, bez zbyt wielu bożonarodzeniowych dekoracji i przepychu - mam dla Was świetną alternatywę. Wystarczy pleciony, ciepły sweter, drewniane akcenty np. w postaci napisu "Wesołych Świąt" , śnieżna kula, gałązka jemioły, garść sztucznego śniegu... już te "gadżety" wprowadzą świąteczny klimat do studia i sprawią, że zdjęcia nabiorą grudniowego nastroju.Jak wprowadzić zimę do studia? Oprócz wyżej opisanych, bardzo ważnym elementem są Wasze stroje, mięsisty sweter, szarości, biele, złote akcenty...to wszystko kojarzy nam się z duchem Świąt.

Zabawki pluszowe i drewniane dla dzieci z motywem renifera, bałwanka, śnieżynki...biały miś, aniołek, elfik czy Dziadek Mróz...wszystkie niezmiennie łączy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia.


MINIMALISTYCZNA SESJA RODZINNA W BIELI


Od jakiegoś czasu sesje rodzinne w bieli stały się moimi ulubionymi. Ponadczasowość tych zdjęć, minimalizm i emocje. Za to kocham ten styl najbardziej. Jeśli skradł i Wasze serca - zajrzyjcie do mnie do studia. Zawsze jest mi bardzo miło jeśli wiem, że łapiemy wspólny vibe podczas zdjęć i zależy nam na tym samym - czyli pięknych fotografiach które przetrwają każdą modę czy trend.Comentarios


bottom of page