top of page

Domowa sesja noworodkowa lifestyle | Fotografia noworodkowa Poznań
Wydawałoby się, że zorganizowanie sesji zdjęciowej wymaga od nas wiele wkładu. Trzeba przecież wynająć studio, bądź znaleźć jakieś ciekawe miejsce, czasem zainwestować w nowe ubrania czy wydać na profesjonalny makijaż u kosmetyczki, a niekiedy fotograf musi też zainwestować w aranżacje. Jest to mylne rozumowanie. Zazwyczaj najprostsze rozwiązania są najlepsze, no i przy okazji można zaoszczędzić parę groszy. Gdzie więc zrobić taką sesję? Można np. w... domu. Dom to miejsce, które znacie jak własną kieszeń i czujecie się w nim swobodnie, co niezwykle pomaga podczas sesji. Jest to też pewniak, że przykładowo nikt nie odwoła naszej rezerwacji.


Zosia i Tomek, z małymi dziećmi, tj.: Aleksandrem i Gabi zdecydowali się właśnie na rodzinną sesję w domu. Umawiając się na sesję Zosia i Tomek wiedzieli, że dom będzie najlepszym rozwiązaniem. Wbrew myślom, które mogą się niektórym nasuwać nie było nudno. Nic a nic! Znana, domowa sceneria sprawiła, że pomimo obecności aparatu, mały Oluś hasał jak szalony, a rodzice razem z nim. Wszystko było takie proste i niewymuszone, dzięki czemu osiągnęliśmy na zdjęciach cudny efekt.
Sesja lifestyle cechuje się okazywaniem prostych, życiowych momentów, takich jak picie pysznej kawusi, siedząc na ganuszku uroczej chatki, czy też rodzinny spacer. W moich zdjęciach cenię sobie naturalność i dlatego rodzinne sesje lifestyle przeważają u mnie w portfolio. Podczas takiej sesji możecie się totalnie odpalić i poczuć luz. W trakcie domowej sesji daję Wam czas na pogaduchy, wspólną zabawę lub czytanie książek, czyli codzienne aktywności, które są dla Was przyjemne i wcale nie czujecie się, jak na sesji. Ja zaś staram się wtedy być niczym kameleon, którego obecności nie zauważycie i nie wyczujecie. Jestem obserwatorem Waszej codzienności, którą warto by uwiecznić, lecz nie zawsze ma kto.
Jeśli jesteś zwolennikiem luzu i niepozowanych zdjęć, ta sesja to strzał w dziesiątkę. Nie musisz się specjalnie do niej szykować; wystarczy jedynie wysprzątać chociażby odrobinę swój dom.

Chętnie wpadnę z aparatem, poznam Was bliżej i z ogromną przyjemnością uwiecznię Wasze rodzinne relacje! Czekam więc z niecierpliwością na odzew. Do zobaczenia!
Comments


bottom of page