Retro Bulik na świątecznej sesji rodzinnej w Arendel
ŚWIĄTECZNA SESJA RODZINNA


W grudniu myśli większości z nas są skierowane w jednym kierunku, oczywiście w kierunku Świąt Bożego Narodzenia. To taki magiczny czas, który uwielbiają niemal wszyscy, zarówno Ci mali, jak i Ci nieco więksi. To taki czas w roku, kiedy spotykamy się z rodzinami i przyjaciółmi, robimy sobie piękne podarunki, domy pachną pierniczkami, a nosy i policzki dzieci są białe od lukru do ich dekoracji.


Magię tego czasu można zatrzymać na zawsze i świętować na jeszcze jeden, nasz ulubiony, sposób. Oczywiście na rodzinnej świątecznej sesji zdjęciowej. Tym razem połączyliśmy rodzinne spotkanie z sesją zdjęciową i zaprosiliśmy dobrze Wam już znaną rodzinkę do Norweskiej Wioski Arendel. Czy może być lepszy sposób żeby wspólnie poczuć magię świąt i zimowy klimat? Dla nas zdecydowanie nie ma nic lepszego! Zresztą sami zobaczcie krótki filmik z tego pięknego i magicznego dnia.
RODZINNE ZDJĘCIA W ARENDEL


Mamy tę ogromną przyjemność towarzyszyć tej cudownej rodzince w ważnych chwilach ich życia. Zaczęliśmy od dnia ślubu, później dwie sesje brzuszkowe, wspólne projekty, aż po sesje świąteczne. Dla chłopców spotkania na rodzinnych sesjach to zawsze świetna zabawa, a dla nas to wspaniała okazja do obserwowania ich i kolekcjonowania pięknych momentów z ich życia. Tym razem spotkaliśmy się w Norweskiej Wiosce Arendel, ale niech Was nie zmyli ta nazwa. To miejsce położone jest niedaleko Konina, niecałą godzinę drogi od Poznania. W Arendel na prawdę można poczuć magię zimy i świąt! A nawet spotkać prawdziwego renifera! To była dopiero gratka dla chłopców! Arendel jest stworzone tak, że wydaje nam się że na prawdę znaleźliśmy się w środku norweskiej wioski. Pięknym, zaciszny las, drewniane domki, czy wspomniany już wyżej renifer tworzą niepowtarzalne tło dla świątecznych sesji rodzinnych. My wykorzystaliśmy jeszcze jeden rekwizyt do naszej świątecznej sesji - zabytkowy, czerwony „ogórek”. Ten wspaniały samochód spodobał się całej rodzince i jak widać na zdjęciach był pięknym tłem dla zimowych zdjęć. Czy to nie lepsze niż wszystkim znany i pojawiający się na każdym świątecznym zdjęciu Mikołaj?


MAGIA ŚWIĄT NA ZDJĘCIACH


Święta to też czas pięknych emocji. Czas pełen miłości, rodzinnego ciepła, uśmiechu i radości. I właśnie takie emocje chcemy zatrzymać na świątecznych sesjach rodzinnych. Takie ujęcia nigdy się nie nudzą, baa są nawet cudowną pamiątką na wiele lat. Zaryzykuję stwierdzenie, że takie zdjęcia chłopaki chętnie i bez zażenowania będą oglądać po latach. Oczami wyobraźni widzimy też ich rodziców, którzy przy kominku wspominają spotkania na naszych wspólnych sesjach zdjęciowych i nieśmiało wycierają łezki, które kręcą się w ich oczach. I właśnie o to nam chodzi, o zatrzymanie dla Was pięknych wspomnień na zawsze! A święta są idealną okazją na rodzinne spotkanie przed naszym obiektywem.Fotografuję najpiękniejsze chwile z życia Waszej rodziny. 

Sesje ciążowe, noworodkowe, reportaże z chrzcin i urodzin maleństwa oraz sesje rodzinne

Zdjęcia wykonuję zarówno w Waszym mieszkaniu, studio jak i plenerze.

  • Vimeo
  • YouTube
  • Pinterest
  • Frames - fotografia rodzinna Poznań
  • Frames Google+
  • Frames Instagram
portret chłopca podczas sesji rodzinnej w studio
sesja rodzinna mamy, taty i córki nad morzem
domowa sesja noworodkowa w Poznaniu
sesja ciążowa w Sopocie
rodzinna sesja zdjęciowa taty i córki w Pozaniu
mama i tata przytulają się podczas rodzinnej sesji zdjęciowej

FOTOGRAFIA RODZINNA | SESJE NOWORODKOWE | FOTOREPORTAŻ Z CHRZCIN | POZNAŃ