top of page

Rodzinna sesja zdjęciowa na Farmie Dyniowej w Weranda Home w Sławicy

Kiedy myślicie, że minęło lato i na swoją rodzinną sesję będziecie musieli czekać cały okrągły rok, aż znów zrobi się ciepło, chcemy Wam pokazać, że wcale nie musi tak być i jesienią mamy całą masę pomysłów na plenerowe sesje! Zobaczcie jak Hania ze swoją rodzinką wymarzyła sobie zdjęcia na Dyniowej Farmie niedaleko Poznania!Weranda Home w Sławicy to idealne miejsce dla każdej rodziny, która chce uchwycić swoje wspólne chwile na zdjęciach. Jesienią ta malownicza farma dyń oferuje piękne, naturalne tło dla zdjęć, a tutejsza atmosfera jest po prostu wyjątkowa.


Willa w Sławicy jest wyjątkowym miejscem, które łączy w sobie piękno natury i wygodne zakwaterowanie. Tu można poczuć się jak w domu, a jednocześnie cieszyć się urokami otaczającej jej przyrody. W trakcie rodzinnej sesji zdjęciowej na Farmie Dyniowej, każdy członek rodziny będzie mógł się zrelaksować i cieszyć niezapomnianymi chwilami. Podczas sesji nie szczędzimy sobie śmiechów i szaleństw, bawimy się i wygłupiamy, a dzieciom pozwalamy być dziećmi. Wszystko to bez sztucznego pozowania i gotowych póz. Na sesji w plenerze liczy się przede wszystkim luz i swoboda!Farma Dyniowa jest szczególnie piękna jesienią, kiedy przyroda dookoła nabiera ciepłych żółto-pomarańczowych barw. Dzieci mają, gdzie się wyszaleć, a wśród słomiarnych labiryntów znajdują ciekawe niespodzianki. Jest to idealne miejsce na jesienną sesję zdjęciową, która będzie wspaniałym wspomnieniem dla całej rodziny. Można tu robić zdjęcia wśród pięknych krajobrazów, a także napić się dyniowego latte w lokalnej budce z kawą i ciastem. Właściciele pomyśleli dosłownie o wszystkim!


Sesja zdjęciowa na Farmie Dyniowej w Weranda Home w Sławicy to doskonały sposób na uchwycenie niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. To miejsce, w którym można połączyć wypoczynek z rodzinnymi wczasami i sesją zdjęciową. Ta unikalna farma oferuje nie tylko piękne tło dla zdjęć, ale także wiele atrakcji i możliwości, aby spędzić czas razem i cieszyć się bliskością.
  1. Kolory: Najlepiej wybrać jesienne kolory takie jak czerwień, pomarańcz, zieleń i brąz. Są one zgodne z barwami natury i będą pięknie harmonizować z tłem.

  2. Ubrania: Warto zdecydować się na ciepłe, wygodne ubrania takie jak długie spodnie i sweter. Dla mam dobrym wyborem będzie sukienka w jesiennych kolorach. W przypadku chłodniejszego dnia można założyć kurtkę lub płaszcz.

  3. Buty: Najlepiej wybrać wygodne buty zamknięte, które pozwolą na swobodne chodzenie po farmie np. zamszowe krótkie kozaki

  4. Dodatki: Jesienne akcesoria, takie jak kapelusze i szale, dodadzą charakteru i stylu


Pamiętaj, aby nie przesadzać z ilością dodatków i zachować prostotę, tak aby uwaga skupiała się na pięknie natury i Waszych emocjach. Przede wszystkim ważne jest, aby czuć się swobodnie i komfortowo, a także aby stylizacja pasowała do klimatu jesieni.

bottom of page