top of page

Sesja rodzinna w listopadzie - TAK!
„Nasza sesja rodzinna była świetną zabawą! A przy okazji wspaniałym czasem spędzonym w gronie rodzinny i przyjaciół. Nie spodziewaliśmy się, że ze zwykłego leśnego spaceru mogą wyjść tak piękne zdjęcia!” Tak została podsumowana nasza jesienna sesja przez rodzinkę Górskich. Jesień to pora roku, która kojarzy nam się przede wszystkim z kocami, ciepłą herbatą albo kakao w ładnym kubku. I siedzeniem na kanapie i oglądaniem filmów. Jesień potrafi nas też zaskoczyć i w niektóre dni rozpieścić słońcem i dobrą pogodą. Na zewnątrz jest trochę chłodniej, ale my się nie poddajemy! Zachęciliśmy rodzinę Górskich do spędzenia wspólnego popołudnia na leśnym spacerze i do zrobienia rodzinnej sesji zdjęciowej. Chcieliśmy razem z nimi odczarować tą jesienną aurę i pokazać, że jesień to świetny czas na sesje. I był to strzał w dziesiątkę! Znaleźliśmy piękne barwy i kolory prawdziwej polskiej jesieni. Na spacer wybrała się z nami cała rodzina, czyli rodzice i ich trzy wspaniałe pociechy i oczywiście nie możemy zapomnieć o ich czworonożnym przyjacielu, który też chętnie pozował do zdjęć. Ta rodzinka to mieszanka wybuchowa, składająca się z ogromnych pokładów miłości, energii i uśmiechu. Był to bardzo wesoły i nieco szalony czas, ale nie mogło być inaczej przy tak licznej i tak aktywnej gromadce. Zresztą zobaczcie sami jak szerokie uśmiechy widać na ich twarzach!
Jesień, wiosna, lato czy zima, każda pora roku jest dobra na Waszą rodzinną sesję zdjęciową. Niezależnie od pory roku, zawsze znajdziemy okazałe plenery na tle których zrobimy Waszej rodzinie piękne fotografie. Wychodząc w plener z Waszą rodziną jesteśmy nastawieni przede wszystkim na dobrą zabawę. Przy dzieciach nie da się zaplanować wszystkiego od początku do końca i zrealizować dokładnie planów, ale to właśnie w tych spotkaniach lubimy najbardziej, spontaniczność, Waszą niepowtarzalną energię i taki piękny, wyjątkowy czas. To Wasza sesja rodzinna i wszystko musi się dziać w komfortowym dla Was rytmie i czasie. A my już zadbamy o to, żeby to co najpiękniejsze znalazło się na zdjęciach. Jesienne sesje rodzinne zdecydowanie skradły moje i Wasze serca. Nic dziwnego! Ta ilość kolorów, przebijające się przez liście słońce i te wyjątkowe krajobrazy. Uwielbiamy spotykać się z Wami na takich aktywnych spacerach, po których mamy tyle materiału, że ciężko wybrać tych kilka zdjęć, bo wszystkie są piękne.
Rodzinna sesja zdjęciowa to przede wszystkim cała Wasza mała, albo większa gromadka. Nie zapominamy jednak o rodzicach. Kiedy maluchy mają czas odpoczynku, kiedy nadchodzi ten moment wytchnienia od zabawy, albo wręcz przeciwnie, zabawa rozkręca się na całego i maluchy są nią pochłonięte nasza uwaga skupia się na Was drodzy rodzice. Podczas rodzinnej sesji zdjęciowej staramy się wykonać kilka zdjęć Waszej dwójki, bo to przecież od Was wszystko się zaczęło. Patrząc na zdjęcia zakochanych rodziców, uśmiech sam pojawia się na twarzy. Tak też było w przypadku tej rodzinki. Nie mogliśmy wyjść z zachwytu, kiedy Ania i Andrzej zaczęli się przytulać, całować i pokazali jak wielka miłość ich łączy. A później dołączają ich dzieci i na zdjęciach widać napisaną przez Was piękną historię. Cudnie, że dzięki takiej godzinnej sesji możemy zatrzymać te momenty na fotografiach na wiele lat!Comments


bottom of page