top of page

Sesja roczkowa Michalinki | #smashthecake


Musimy przyznać że sesja z okazji roczku Michalinki była jedną z najsłodszych sesji jaką mieliśmy okazję zrobić w ostatnim czasie. Była to też pierwsza studyjna sesja roczkowa jaką mieliśmy okazję wykonać. Michalinka okazała się świetną modelką i bardzo chętnie pozowała do swoich pamiątkowych, urodzinowych zdjęć. Misia pojawiła się w studiu w doskonałym nastroju i humorze, który udzielił się nam wszystkim. Ta sesja roczkowa była bardzo słodka i to nie tylko za sprawą uroczej modelki, ale wspaniałego urodzinowego tortu. Sesja urodzinowa Misi okazała się też bardzo smaczna dla nas wszystkich. Nie tylko Michalinka miała okazję próbować swojego pięknego urodzinowego tortu. My też skorzystaliśmy z okazji i musimy przyznać, że był to wspaniały wypiek przygotowany przez INSULINĘ. Co prawda to małe dzieło sztuki zostało szybko zniszczone przez naszą modelkę Misię, ale obserwowanie ile miała w tym zabawy i jak wielką radość sprawiło jej dobieranie się do kolejnych warstw tortu, było dla nas przesłodką przyjemnością. Przy tej sesji roczkowej śmiechu było co nie miara! Sprzątania też było sporo, ale efekt był tego wart i czyściliśmy podłogę z szerokim uśmiechem na twarzy. Zresztą sami zobaczcie jak nasza modelka Michalinka poradziła sobie ze swoim tortem i jak smacznie się nim bawiła.


Sesja Michalinki była doskonale przygotowana i zaplanowana głównie przez jej cudowną mamę! Była to nasza pierwsza roczkowa sesja studyjna, więc my również zadbaliśmy o to by każdy szczegół aranżacji był przemyślany. Stylizacja Michalinki, tort którym się bawiła, napis na torcie, to wszystko piękne detale, które w połączeniu dały ten cudowny efekt. W przygotowaniach do tej sesji nie byliśmy oczywiście sami. Mieliśmy perfekcyjnych pomocników. Tort urodzinowy, topper na tort, czy kwiatowa opaska dla Michalinki wyszły spod rąk przezdolnych, polskich twórców.
Twój maluch właśnie skończył roczek i jest to duże wydarzenia w Waszej rodzinie i chcecie zatrzymać te piękne momenty. Sesje roczkowe, sesje urodzinowe w studiu to świetne rozwiązanie na prezent dla malucha. Dla Waszego dziecka warunki będą komfortowe i bezpieczne, dzięki czemu będzie mógł oddać się świetnej zabawie. Dodatkowym plusem jest to, że studio możemy dowolnie zaaranżować. Możemy zaszaleć z dekoracjami, z tłem, z dodatkami, długo by wymieniać. Jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia i pomysły i marzenia. Jeśli jesteś ciocią czy chrzestną będzie to świetny prezent zarówno dla dziecka jak i dla rodziców który zostanie z Wami na lata!

#SMASHTHECAKE - NOWY TREND RÓWNIEŻ W POLSCE?


#smahthecake a co to takiego? Zdjęcia w stylu smash the cake nie są jeszcze bardzo popularne w naszym kraju. Taka sesja polega na tym, że maluch dostaje swój urodzinowy tort i może z nim robić co tylko chce. Maluchy doskonale wiedzą jak zająć się tym „rekwizytem” i jest to świetna zabawka w ich rękach. Im brudniejsze dziecko, tym lepiej! A jak wiadomo, brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Sesje roczkowe czy urodzinowe smash cake to przede wszystkim dobra zabawa dla całej rodziny, ale dla malucha najbardziej. Umazana słodkim kremem buzia, nóżki i rączki całe w biszkopcie, ciasto na głowie i wszędzie dookoła to najpiękniejszy widok na świecie i piękna pamiątka na przyszłość. Z takiej sesji urodzinowej powstają niepowtarzalne ujęcia, które będą świetnym wspomnieniem dla całej rodziny. Maluszki uwielbiają takie zabawy, a dla rodziców to będzie rozbrajający widok! Dodatkowym plusem sesji #smashthecake jest to, że bardzo łatwo zainteresować maluchy tortem, dzięki czemu zostają one w jednym miejscu. Sesja roczkowa to nie lada wyzwanie, ponieważ maluchy już raczkują, szybko się przemieszczają i są zainteresowane wszystkim dookoła. Tortowa zabawa sprawia, że maluch jest nią zajęty i pochłonięty, a my spokojnie możemy łapać te chwile. Zobaczcie sami jak piękny efekt udało się uzyskać we współpracy z małą modelką Michalinką! Miłego oglądania!Comments


bottom of page