top of page

Sesja roczkowa Noelka w stylu boho | Fotograf rodzinny PoznańSESJA ROCZKOWA NOELKA W STYLU BOHO


Wszystko, co wydarza się w naszym życiu po raz pierwszy, ma swój wyjątkowy charakter. W szczególności wyjątkowość możemy przypisać pierwszym urodzinom. To niezwykłe święto, które pokazuje, że w życiu czeka nas jeszcze wiele etapów. Ciekawostką jest, że jedną z najczęściej wybieranych sesji, na które zjawiacie się ze swymi dziećmi, to właśnie sesja roczkowa. Skąd ten fenomen? Mniemam, iż jest to moment, w którym utwierdzacie się w przekonaniu, że ważne jest uwiecznianie życiowej podróży swojego dziecka i taką właśnie sesją pieczętujecie to postanowienie.


Na sesję roczkową spotkaliśmy się z czarującym Noelem, jego najlepszą przyjaciółką, psinką - Zośką i jego rodzicami. Całość odbyła się w klimacie boho, w studio MLEKO w Poznaniu. Z rodzicami Noela znamy się już z kilku sesji i mogę stwierdzić, że są to ludzie z wyszukanym gustem, dobrym smakiem i dlatego też ich synek miał bardzo stylową sesję, odbiegającą znacznie od typowych chłopięcych sesji z niebieskimi aranżacjami. Zdjęcia z sesji w takim klimacie, oprawione w ramki, pięknie wkomponują się do wnętrz o podobnym designie.


Nasz elegant Noel, ubrany w odcieniach bieli i beżu, przyodziany w muszkę dumnie zasiadał w namiocie tipi i próbował wygrać walkę z nieziemskim tortem, przygotowanym na potrzeby sesji od Insulina Słodzi (te torty to zupełnie inny level!). Nie zabrakło też pięknych ujęć ze swoimi rodzicami, wśród boho suszków, no i rzecz jasna z psiaczkiem, który przez większość sesji zabiegał o uwagę aparatu. Noelek może i nie zapamiętał tej sesji, ale na pewno będzie mieć niezwykłą pamiątkę :)
Wymarzyła mi się boho sesja, minimalistyczna, choć pełna suszków i innych nawiązujących do stylu boho aranżacji, a jak Gosia coś sobie zamarzy, to nie ma zmiłuj. W ten sposób zadzwoniłam szybko do Moni z INNA Studio, gdyż nie wyobrażam sobie takiej sesji bez jej kwiatowych dekoracji, podnajęłam przestrzeń od studio Mleko i zrobiłam zdjęcia, z których jestem mega dumna.

Do dyspozycji moich rodzinek były dwie przestrzenie - biała i industrialna. W tej pierwszej do Waszej dyspozycji było łóżko z suszkowymi dekoracjami, boho huśtawka, tipi dla dzieciaczków, no i gwóźdź programu- rattanowy tron, który zrobił ogromną furorę. W kolejnym pomieszczeniu było już bardziej męsko, trochę w stylu gypsy: skórzane,rude fotele i pufy i perskie dywany. Dla każdego coś fajnego ;) Pierwsze edycja miała miejsce w 2019 r. i spotkała się z tak pozytywnym odbiorem, że nie wyobrażałam sobie, by jej nie powtórzyć. Dlatego też, co roku, w jakimś zimowym terminie organizuję kolejne edycje. Trochę się zmieni, by nie było za nudno na Waszych Instagramach. Chętnych zapraszam na zapisy pod tym linkiem.Dla fanów minimalizmu, sesje w białym studio to jest to. Sama nie lubię przepychu i dlatego organizując sesje, wybieram takie miejsca i aranżacje, które nie przyćmią Was, moi Drodzy Modele. Prócz sesji w studio WSK czy w Studio Mleko pojawiła się nowa opcja, którą muszę się trochę pochwalić. Do kogo jeszcze nie dotarła wieść, od lutego zostałam dumną właścicielką Studio WASABI, znajdującego się na Łazarzu. Przestrzeń ta zdecydowanie pozwala na wykonywanie białych sesji zdjęciowych, ale także sesji z aranżacjami. Co chwilę w studio pojawiają się jakieś nowości, dlatego warto śledzić moje story na ig. Z całego serca zapraszam Cię do mojego nowego miejsca!


P.S Wszelkie zwierzaki są mile widziane ;)
Comments


bottom of page