top of page

Magda, Piotrek i malutka Polcia | sesja rodzinna w Świnoujściu


Często pytacie o idealną lokalizację dla sesji rodzinnej. Odpowiadamy: każda może taką być pod warunkiem, że jesteście w stanie choć odrobinę się z nią utożsamić. Chodzi wszak o krajobrazy, które porwą Wasze serce, pobudzą zmysły, przywołają błogie wspomnienia albo po prostu pozwolą zapomnieć na chwilę o pędzącej rzeczywistości. Pamiętajcie, że to Wy tworzycie atmosferę miejsca, a ta z kolei daje swój wydźwięk w ujęciach! :)Sesja rodzinna w Świnoujściu


Dziś zapraszamy Was nad majestatyczny Bałtyk. Sami wpadamy tu, jak tylko czas pozwoli (koniecznie zaglądajcie na Instagrama, tam udostępniamy daty naszych wizyt w całym kraju), porywając nasze kochane pary młode na sesje plenerowe na plaży czy fantastyczne rodzinki do nadmorskich sesji! Latem przemierzamy Polskę wzdłóż i w szerz , a do Świnoujścia zaglądamy nawet 2 lub 3 razy :) Tym razem wybraliśmy się na wspólne wakacje z Piotrkiem, Madzią i ich małą córeczką. To ich pierwsze, wspólne lato nad morzem, które mieliśmy okazję uwiecznić na zdjęciach.


Świnoujście jest rodzinnym miastem taty małej Poli i mojego męża. Była to dla chłopaków pełna sentymentu wizyta. Morze Bałtyckie chyba każdemu z nas kojarzy się z kołyszącym włosy wiatrem, podniebnym dumaniem mew, muskającym skórę słońcem i pieszczącym wieczorami uszy szumem fal. To ten zapach klifowego lasu i zachwyt nad zachodem słońca. To wreszcie wielka piaskownica, a zatem mnóóóóóstwo okazji do świetnej zabawy dla dzieciaków! W takiej scenerii zdjęcia tworzą się same :)


Opmerkingen


bottom of page