top of page

Słoneczna sesja rodzinna w Warszawie | Fotograf rodzinny Warszawa


Tym razem wybraliśmy się na rodzinną sesję zdjęciową do Warszawy. Z tą uroczą rodzinką spotkaliśmy się w słoneczne popołudnie i wybraliśmy się na długi, letni spacer po łąkach. Plenerów do ich rodzinnej sesji nie musieliśmy szukać długo. Asia: "Wszyscy szybko poczuliśmy pozytywną atmosferę tego spotkania i zaczęliśmy się bawić, wygłupiać i uśmiechać..."

Zdjęcia zrobiliśmy popołudniu i pod wieczór, kiedy słońce zaczęło już zachodzić. Wszystkim bardzo spodobał się pomysł na spontaniczne, nieustawiane zdjęcia. Nawet nasz najmłodszy bohater okazał się niezwykle wytrzymały i przez cały czas, który spędziliśmy wspólnie był aktywny i chętnie uśmiechał się do nas, a dokładniej do obiektywu (rzecz jasna). To było bardzo urocze popołudnie spędzone w Warszawie, z bardzo wesołą i czarującą rodziną "Rykosi". Pogoda tego dnia nas rozpieściła i słońce pokazało się w swojej najpiękniejszej, złotej odsłonie. Efekt naszego spotkania podczas tej magicznej "złotej godziny" możecie obejrzeć poniżej!

RODZINNA SESJA W PLENERZE


Sesje rodzinne w plenerze to moje ulubione! Przeważnie potykamy się w lasach, parkach, nad wodą, czy na łące. Spędzamy razem czas, wygłupiamy się, bawimy i powstaje z tego piękna sesja rodzinna, która jest pamiątką na długie lata. To przypomina mi, że dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu nie trzeba wcale wielu ozdób, wymyślnych scenografii (ale tak też można :)), a wystarczy spacer z Wami. Natura sama zapewnia nam piękne otoczenie w którym możemy zrobić zdjęcia Waszej rodziny. Sesje w plenerze uwielbiam za jeszcze jedną rzecz. Za światło. Każda pora dnia to inne światło. Latem najpiękniejsze zdjęcia zrobimy bliżej zachodu słońca, kiedy słońce daje nam swoje ostatnie promienie, które przybierają piękną barwę. Kilka takich zdjęć możecie zobaczyć właśnie na tej sesji rodzinnej. Uwielbiam kiedy zachodzące słońce, tą piękną barwę, widać na Waszych twarzach, włosach. To są niepowtarzalne momenty, które złapane na zdjęciach zostają z Wami na zawsze. Taka rodzinna sesja w zachodzącym letnim słońcu jest też pięknym wspomnieniem i świetną zabawą dla całej Waszej gromadki.


Najważniejszą rzeczą podczas robienia sesji rodzinnych jest swobodna atmosfera, dzięki której możecie poczuć się po prostu sobą. To prawdziwe emocje, relacje i na ich uchwyceniu zależy nam najbardziej. Wasze zdjęcia, które są tak cenną pamiątką, muszą być prawdziwe i autentyczne. Podczas rodzinnych sesji zdjęciowych stawiamy na naturalność i wygodę, dlatego tak bardzo lubimy plenery! Do takich zdjęć nie trzeba długich przygotowań i planów. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce i umówić się z nami na dany dzień. Waszym zadaniem jest dobrze się bawić i uśmiechać najwięcej jak tylko się da. A my będziemy łapać te chwile dla Was.Comments


bottom of page