top of page

Sesje świąteczne z retro Bulikiem w Poznaniu!

Już chyba trzeci rok z rzędu spotykamy się z Wami na sesjach świątecznych z Bulikiem! Takim autkiem nie pogardził by sam Święty Mikołaj! Kilka udoskonaleń i może dojechał by na sam Biegun Północny i był wsparciem dla reniferów! My tutaj w Poznaniu robimy nabór na małych pomocników Mikołaja i szkolimy w kierowaniu Bulikiem ;) Zapraszamy do zimowej krainy!Święta to czas rodzinnych spotkań i wspólnego spędzania czasu. Do corocznych tradycji dołączają sesje świąteczne, co bardzo nas cieszy! Zdecydowanie warto spotkać się na rodzinnej sesji fotograficznej przynajmniej raz do roku i uchwycić mijające lata, radość dzieci i spontaniczne uśmiechy z przecudnym retro Bulikiem w tle!Nasz unikalny samochód stanie się nie tylko świetnym tłem dla Waszych zdjęć, ale również dodatkowym elementem dekoracyjnym, który dodaje charakteru każdej fotografii. Bulik to prawdziwy rarytas i klasa sama w sobie, dlatego z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto zobaczy Wasze zdjęcia, szczególnie na motomaniakach i fanach starej motoryzacji.

Śnieg, który wyjątkowo zaskoczył nas w listopadzie dopełnił świątecznej aury i każda z rodzinek była przeszczęśliwa z tego "prezentu z nieba" :)
Jeśli jeszcze masz wątpliwości czy warto zapisać się na sesję świąteczną, oto kilka przekonujących argumentów:


Po pierwsze, sesja świąteczna pozwala uwiecznić niezapomniane chwile. Zdjęcia, które powstaną podczas takiej sesji, będą nie tylko piękną pamiątką, ale również będą przypominać o wyjątkowych chwilach spędzonych z najbliższymi w zimowej atmosferze!Po drugie, sesja świąteczna to doskonała okazja, by się trochę wystylizować! Możesz wybrać stylówkę, która będzie odpowiadać twojemu gustowi i charakterowi, a ja jako fotograf postaram się, aby to wszystko świetnie zagrało w kadrze!


Po trzecie, sesja świąteczna to okazja do integracji i wzmocnienia więzi z najbliższymi. Będziecie mogli spędzić czas razem, w atmosferze radości i wspólnej zabawy.Po czwarte, sesja świąteczna to również doskonały prezent dla bliskich. Zdjęcia, które powstaną podczas takiej sesji, będą nie tylko piękną pamiątką dla Ciebie, ale również dla dziadków, chrzestnych i wszystkich cioć i wujków!Świąteczna sesja rodzinna z Bulikiem i ogniskiem

Ania - którą możecie zobaczyć na zdjęciach to kreatywna mama, która tak jak my dba o każdy szczegół. Dlatego na sesję świąteczną swojej rodzinki przywiozła palenisko na którym mały Alex smażył swoje pierwsze w życiu mashmallows! Popularne w Stanach pianki połączone z ciepłym kakao zdecydowanie zasmakowały małemu modelowi. Do tego przemyślane stylizacje i voila - mamy wymarzoną sesję świąteczną!

Comentarios


bottom of page