top of page

Zimowe boho | Rodzinna sesja zdjęciowa z brzuszkiemRODZINNO - BRZUSZKOWA SESJA W STYLU BOHO


Umówmy się, że wykonanie rodzinnej sesji zdjęciowej to zawsze świetny pomysł. Kolejnych zdjęć i wspomnień w rodzinnym albumie nigdy dość. Taka sesja to szczególnie dobry pomysł na celebrowanie ważnych rodzinnych momentów. Taką chwilą na pewno jest oczekiwanie na nowego członka rodziny. To taki czas, kiedy wszyscy są wyjątkowo mocno podekscytowani. I takie momenty warto zatrzymywać i zbierać w rodzinnych albumach, aby móc do nich w każdej chwili wracać i cieszyć się niepowtarzalnymi wspomnieniami.


Z naszymi wnioskami zdecydowanie zgodzili się Julia, Szymon i mały Kubuś. Spotkaliśmy się z całą trójką, a w zasadzie z czwórką, na rodzinno - brzuszkowej sesji zdjęciowej. Julia i Szymon niedługo powitają na świecie swoją drugą pociechę i była to doskonała okazja do spotkania z Frames. Zresztą nie pierwszego już, bo tą wspaniałą rodzinkę miałam okazję fotografować na świątecznej sesji zdjęciowej. Niezwykle ucieszył mnie telefon Julii i ich chęć powrotu na kolejne zdjęcia. To piękne móc patrzeć na kolejne ważne momenty w ich życiu.


RODZINNA SESJA W KLIMACIE BOHO


Julia, Szymon i mały Kuba to niezwykle sympatyczna i energiczna rodzinka. Tym razem spotkaliśmy się na sesji w klimacie boho. Ten klimat kojarzy się z naturą, słonecznym słońcem, łąką, ale nam udało się ten boho nastrój przenieść do studia. Nazwałabym tą sesje taką winter boho, czyli połączenie naturalności, delikatności, kolorów natury, światła i nutki zimowej elegancji. Muszę przyznać, że Szymon, Julia i Kuba idealnie wpisali się w ten klimat! To było coś stworzonego dla nich. Kubuś, uroczy mały elegancik, był zachwycony przygotowaną dla niego scenografią. Ale co tam gadżety! I tak najlepsze było skakanie na łóżku z rodzicami i wspólne wygłupy! Julia przygotowała dla całej rodziny piękne stylizacje, które doskonale dopełniły całości. Ale, ale, co tam stylizacje, ich miłość, ich relacja, radość i szerokie uśmiechy to było najważniejsze i zdecydowanie przyćmiło to co było dookoła. :)


STUDYJNE SESJE ZDJĘCIOWE PEŁNE MIŁOŚCI


Podobno miłość to takie uczucie, które się mnoży, kiedy się ją dzieli. I dowody na to stwierdzenie zdobyliśmy na rodzinnej sesji Szymona i Julii! Ich miłość zaowocowała i ta wspaniała para spodziewa się drugiego dziecka. Czas oczekiwania to oczywiście świetna okazja do kolejnego spotkania w studiu i zrobienia tej pięknej brzuszkowo - rodzinnej sesji zdjęciowej. Zresztą mam cichą nadzieję, jeszcze nie raz wrócą do mnie jeszcze nie raz. My z nimi bawiliśmy się doskonale :) A teraz zachęcam do obejrzenia zdjęć, bo są pełne miłości i daje Wam gwarancję, że przy oglądaniu ich uśmiechniecie się bardzo szeroko! :)Comments


bottom of page