top of page

Sesja zdjęciowa dla "Bujak Juupi"Chyba każdy dorosły czasami lubi wracać do wspomnień ze swojego dzieciństwa. Szczególnie ciepło wspominamy te z szalone zabawy ulubionymi zabawkami. Czasami nawet te dziecięce skarby przechowujemy na strychu w nadziei, że nasze ukochane bujane koniki, domy dla lalek, kolekcje samochodów staną się ukochanymi zabawkami nie tylko dla nas, ale i dla naszych dzieci. Jakiś czas temu mieliśmy okazję wykonać sesję zdjęciową dla takiej ponadczasowej zabawki, która zdecydowanie może stać się zabawką dla kilku pokoleń. Ta sesja była zdecydowanie „juupi” i to nie tylko dlatego że tak właśnie nazywa się marka zabawek, ale też dlatego że nasi mali modele świetnie się w trakcie sesji bawili i nie chcieli kończyć robienia zdjęć. Jednak opowiemy wszystko po kolei.


Na naszą sesję wybraliśmy się pod miasto, w piękne zielone tereny. W roli modeli obsadziliśmy moją kuzynkę, jej męża i ich dwóch wspaniałych synków. O naszą modelkę doskonale zadbała Meggi artist i profesjonalnie przygotowała ją do zdjęć. Szczerze mówiąc ja i moja modelka byłyśmy zachwycone efektem tych przygotowań. Profesjonalny i podkreślający atuty urody makijaż, piękna fryzura i zrelaksowana modelka, to marzenia dla każdego fotografa. Jeżeli przed Wami sesja rodzinna lub brzuszkowa i chcecie zadbać o piękną fryzurę i makijaż to zdecydowanie polecam i odsyłam do Meggi! Wielkim atutem Meggi jest to że od kilku lat pracuje na planach zdjęciowych, filmowych i teatralnych i ma ogromne doświadczenie w charakteryzacji filmowej i teatralnej, co sprawia, że doskonale potrafi przygotować modelkę do pracy z obiektywem.Sweterki Małgosia - piękne i naturalne ciuszki dla najmłodszych

Pierwsza modelka profesjonalnie przygotowana i gotowa do pracy. Czas zadbać o naszych najmłodszych modeli. Z przygotowaniem chłopców do sesji też nie miałam problemów, od razu wiedziałam do jakich drzwi zapukać. Koleżanka mojej mamy z liceum – Pani Małgosia – otworzyła małą, lokalną firmę z ubrankami dla dzieci. Szyje dla maluchów piękne ubranka na wyjątkowe okazje takie jak chrzest, ale też sweterki, spodenki, kurteczki i wiele innych rzeczy. Te ubranka są ręcznie wykonane z naturalnych materiałów. W sklepie Pani Małgosi znajdziecie ubranka wykonane na drutach czy szydełku. Mi samej kojarzą się one z dzieciństwem, bo to właśnie u Pani Małgosi moja mama kupowała sukieneczki dla mnie. Więc modelka gotowa, mali modele gotowi, tata również przygotowany, więc czas na rekwizyty do sesji.Juupi - drewniane zabawki Montessori

Tym razem mieliśmy okazję fotografować zabawę na bujaku drewnianym firmy Juupi. Bujak ten wykonany jest w stu procentach z drewna, a jego wielofunkcyjność rozwija wyobraźnie dziecka. Widzieliśmy na własne oczy jak chłopcy wymyślali kolejne zabawy z wykorzystaniem bujaka i w jednej chwili, z pomocą rodziców zamieniali go w zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową, namiot i tak dalej. Szalonej zabawie nie było końca! Zarówno straszy jak i młodszy maluch bawili się doskonale.

Bujak może też zmieniać się wraz z rosnącym dzieckiem, dzięki czemu nie będzie trzeba chować go na strych po krótkim czasie. Wystarczy dołożyć dodatkowe elementy i w mgnieniu oka zabawka dostosowuje się do zmieniających się potrzeb malucha. Zabawka jest wykonana bardzo solidnie, co zresztą zostało przetestowane przez naszych modeli i jest bardzo bezpieczna i trwała. Bujak Juupi to zabawka, która wspiera rozwój wyobraźni dziecka i jest tak uniwersalny, że pasuje niemal do każdej zabawy. Chłopcy w trakcie naszej sesji wcielali się w rolę odkrywców, górskich wspinaczy, jeźdźców i wiele innych. Rodzice z tej zabawy czerpali taką sama frajdę jak chłopcy i z wielką przyjemnością wspierali ich w kolejnych figlach na Jupiku.


Dla nas fotografowanie tak pięknego rodzinnego czasu i doskonałej zabawy było czystą przyjemnością i szalony nastrój udzielił się również nam! W tajemnicy mogę powiedzieć, że sama próbowałam bujania na bujaku (możesz to zrobić o ile nie ważysz więcej niż 120 kg ;>) i to na prawdę świetna zabawa dla małych i dużych! 

Zobacz inne nasze sesje i filmy dla JUUPI-sesja zdjęciowa pomocnika kuchennego


 

Bądź na bieżąco! Polub nas na Instagramie
bottom of page