top of page

Sesja zdjęciowa dla "Bujak Juupi"Chyba każdy dorosły czasami lubi wracać do wspomnień ze swojego dzieciństwa. Szczególnie ciepło wspominamy te z szalone zabawy ulubionymi zabawkami. Czasami nawet te dziecięce skarby przechowujemy na strychu w nadziei, że nasze ukochane bujane koniki, domy dla lalek, kolekcje samochodów staną się ukochanymi zabawkami nie tylko dla nas, ale i dla naszych dzieci. Jakiś czas temu mieliśmy okazję wykonać sesję zdjęciową dla takiej ponadczasowej zabawki, która zdecydowanie może stać się zabawką dla kilku pokoleń. Ta sesja była zdecydowanie „juupi” i to nie tylko dlatego że tak właśnie nazywa się marka zabawek, ale też dlatego że nasi mali modele świetnie się w trakcie sesji bawili i nie chcieli kończyć robienia zdjęć. Jednak opowiemy wszystko po kolei.


Na naszą sesję wybraliśmy się pod miasto, w piękne zielone tereny. W roli modeli obsadziliśmy moją kuzynkę, jej męża i ich dwóch wspaniałych synków. O naszą modelkę doskonale zadbała Meggi artist i profesjonalnie przygotowała ją do zdjęć. Szczerze mówiąc ja i moja modelka byłyśmy zachwycone efektem tych przygotowań. Profesjonalny i podkreślający atuty urody makijaż, piękna fryzura i zrelaksowana modelka, to marzenia dla każdego fotografa. Jeżeli przed Wami sesja rodzinna lub brzuszkowa i chcecie zadbać o piękną fryzurę i makijaż to zdecydowanie polecam i odsyłam do Meggi! Wielkim atutem Meggi jest to że od kilku lat pracuje na planach zdjęciowych, filmowych i teatralnych i ma ogromne doświadczenie w charakteryzacji filmowej i teatralnej, co sprawia, że doskonale potrafi przygotować modelkę do pracy z obiektywem.Pierwsza modelka profesjonalnie przygotowana i gotowa do pracy. Czas zadbać o naszych najmłodszych modeli. Z przygotowaniem chłopców do sesji też nie miałam problemów, od razu wiedziałam do jakich drzwi zapukać. Koleżanka mojej mamy z liceum – Pani Małgosia – otworzyła małą, lokalną firmę z ubrankami dla dzieci. Szyje dla maluchów piękne ubranka na wyjątkowe okazje takie jak chrzest, ale też sweterki, spodenki, kurteczki i wiele innych rzeczy. Te ubranka są ręcznie wykonane z naturalnych materiałów. W sklepie Pani Małgosi znajdziecie ubranka wykonane na drutach czy szydełku. Mi samej kojarzą się one z dzieciństwem, bo to właśnie u Pani Małgosi moja mama kupowała sukieneczki dla mnie. Więc modelka gotowa, mali modele gotowi, tata również przygotowany, więc czas na rekwizyty do sesji.Tym razem mieliśmy okazję fotografować zabawę na bujaku drewnianym firmy Juupi. Bujak ten wykonany jest w stu procentach z drewna, a jego wielofunkcyjność rozwija wyobraźnie dziecka. Widzieliśmy na własne oczy jak chłopcy wymyślali kolejne zabawy z wykorzystaniem bujaka i w jednej chwili, z pomocą rodziców zamieniali go w zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową, namiot i tak dalej. Szalonej zabawie nie było końca! Zarówno straszy jak i młodszy maluch bawili się doskonale.

Bujak może też zmieniać się wraz z rosnącym dzieckiem, dzięki czemu nie będzie trzeba chować go na strych po krótkim czasie. Wystarczy dołożyć dodatkowe elementy i w mgnieniu oka zabawka dostosowuje się do zmieniających się potrzeb malucha. Zabawka jest wykonana bardzo solidnie, co zresztą zostało przetestowane przez naszych modeli i jest bardzo bezpieczna i trwała. Bujak Juupi to zabawka, która wspiera rozwój wyobraźni dziecka i jest tak uniwersalny, że pasuje niemal do każdej zabawy. Chłopcy w trakcie naszej sesji wcielali się w rolę odkrywców, górskich wspinaczy, jeźdźców i wiele innych. Rodzice z tej zabawy czerpali taką sama frajdę jak chłopcy i z wielką przyjemnością wspierali ich w kolejnych figlach na Jupiku.


Dla nas fotografowanie tak pięknego rodzinnego czasu i doskonałej zabawy było czystą przyjemnością i szalony nastrój udzielił się również nam! W tajemnicy mogę powiedzieć, że sama próbowałam bujania na bujaku (możesz to zrobić o ile nie ważysz więcej niż 120 kg ;>) i to na prawdę świetna zabawa dla małych i dużych! 

Zobacz inne nasze sesje i filmy dla JUUPI
 

Bądź na bieżąco! Polub nas na Instagramie
Comentarios


bottom of page