top of page

Pomocnik kuchenny dla dzieci od JUUPI


RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA W KUCHNII

Zanim zaczniecie oglądać te zdjęcia musimy Was przed czymś ostrzec. Ta sesja zdjęciowa jest tak smakowita, że po obejrzeniu jej od razu nabierzecie ochoty na gotowanie. I to najlepiej całą rodziną! Także zdjęcia oglądacie na własną odpowiedzialność :) Przepraszamy za ten mały żarcik na początku, ale to prawda, że sesja którą możecie poniżej zobaczyć jest bardzo zachęcająca do odwiedzenia Waszych kuchni i zrobienia czegoś pysznego. Jakiś czas temu mieliśmy okazję wykonać kulinarną sesję zdjęciową dla Juupi. Przed sesją spodziewaliśmy się, że mąka będzie dosłownie wszędzie, bałagan będzie nie do posprzątania, bo w końcu w kuchni będą małe dzieci. Musimy przyznać, że zupełnie się pomyliliśmy. Nasze małe modelki i ich mama świetnie bawiły się podczas przygotowywania pysznych babeczek i innych smakołyków, a my przekonaliśmy się, że dziecko w kuchni to nie musi być katastrofa. Jak widać na zdjęciach z tej sesji, wspólne gotowanie to świetna zabawa dla całej rodziny. I może być też doskonałym tematem przewodnim Waszej rodzinnej sesji zdjęciowej. Uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych modelek, a ich ogromne zaangażowanie w wykonywane zadania zaowocował pysznymi babeczkami i pięknymi zdjęciami! Maluchy okazały się świetnymi pomocnikami i spod ich małych rączek wyszły na prawdę świetnne ciacha!Był jeszcze jeden powód dla którego czas spędzony z dziećmi w kuchni był tak udany, wesoły i obyło się bez wielkiego bałaganu. Tym powodem był pomocnik kuchenny od Juupi. To właśnie dzięki niemu dziewczynki podczas robienia zdjęć mogły swobodnie sięgać kuchennego blatu, samodzielnie wyciągać potrzebne do pieczenia rzeczy i aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach tworzenia babeczek. Mama natomiast była spokojna o bezpieczeństwo swoich małych pomocników, bo w kuchennym pomocniku Juupi dziewczynki były całkowicie zabezpieczone przed upadkiem. Dzięki temu Alicja też mogła całkowicie oddać się kulinarnemu szaleństwu.


Pomocnik ten ma stabilną konstrukcję, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo dziecku podczas przygotowywania posiłków. Dodatkową funkcją jest to, że mama która nie sięga do najwyższej półki też może z niego skorzystać! Ogromnym plusem tego pomocnika jest jakość materiałów i piękny wygląd. Polecamy go szczególnie tym, którzy szukają solidności, wielofunkcyjności i estetyki. Pomocnik kuchenny Juupi to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdej kuchni do której zagląda dziecko. Kitchen helper daje dziecku samodzielność, a rodzicom poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu cała rodzina w pełni oddaje się rozwijaniu kulinarnych pasji.


Jak już wspominaliśmy wcześniej, wspólne gotowanie, pieczenie i czas spędzony w kuchni, może stać się tematem przewodnim rodzinnej sesji zdjęciowej. To świetna zabawa zarówno dla maluchów jak i rodziców. Zdjęcia podczas robienia ciasteczek, babeczek, podczas Waszej wspólnej kolacji, będą piękną i niezwykłą pamiątką dla Waszej rodziny. Małe rączki i noski brudne od mąki i czekolady, szerokie uśmiechy po zjedzeniu własnoręcznych wypieków to cudowny widok, który na zawsze może znaleźć się w Waszym rodzinnym albumie. My uważamy, że to świetny motyw rodzinnej sesji lifestyle, a Wy?コメント


bottom of page