Sesja rodzinna w wiosce norweskiej - Arendel
SESJA RODZINNA W PLENERZE - EDYCJA ŚWIĄTECZNA


Podczas ostatnich już w roku ubiegłym sesji w Arendel ( żegnaj 2020), baardzo pozytywnie zaskoczył nas długo wyczekiwany śnieg. I choć był z nami tylko na chwilę, to w końcu mogliśmy go wykorzystać do zrobienia zimowej sesji z prawdziwego zdarzenia.

Na sesję z Anią i Krzyśkiem zgadywaliśmy się od bardzo długiego czasu, lecz zawsze coś nas zatrzymywało i dlatego nasze spotkanie w Arendel przyniosło mi ogrom radości. Chyba tak musiało być, bo rodzinka ta swoim stylem idealnie wpasowuje się w norweski klimat.SESJA FOTOGRAFICZNA W WIOSCE NORWESKIEJ


Podkonińską wioskę Arendel już znacie, ale z moich zdjęć, w takiej wersji na pewno nie. Towarzyszący nam mrozik sprawił, że sceneria z retro "bulikiem", choinką i prezentami zyskała prawdziwej, świątecznej magii. Długo utrzymujący się szron, malowniczo przyozdobił pobliskie drzewa oraz szyby naszego super autka. Ciepłe czapy, szaliki i swetry w norweskie wzory, prócz tego, że dogrzewały naszych dzielnych modeli, to na dodatek przeniosły nas myślami gdzieś w skandynawskie rejony.


Tym razem wykorzystaliśmy bulika z "Bulikiem do ślubu" w pełnej okazałości i zagościliśmy w bagażniku. Dziewczynkom tak się spodobało, że nie chciały się stamtąd ruszyć. Ja się temu nie dziwię. Oczywiście, obowiązkowo odwiedziliśmy spragnione czułości renifery, który jak zwykle skradły serca nie tylko maluchów.

Pod koniec sesji wspólnie wypiliśmy herbatkę z termosu i zajadaliśmy się bezglutenowymi pierniczkami upieczonymi przez dziewczyny, co było wspaniałym zwieńczeniem dnia w Arendel.ZAKOŃCZENIE ROKU W ARENDEL


Sesje rodzinne w wiosce norweskiej, były dla mnie wspaniałym zakończeniem roku. Uwielbiam się z Wami spotykać, w szczególności w takich okolicznościach przyrody. Lubię z Wami spacerować, rozmawiać, śmiać się, no i uwieczniać Wasze wspaniałe rodzinki. Rok 2020 mogę podsumować bardzo pozytywnie. Pomimo pandemii, nie rezygnowaliście ze wspólnych sesji, a nawet było ich jeszcze więcej. Dawaliście mi ogrom pozytywnej energii, która motywowała mnie do dalszego działania. Chciałabym Wam bardzo podziękować, że byliście ze mną, że zrobiliśmy wiele wspaniałych sesji i projektów. Bez Was ciężko było by przetrwać ten rok. Mam nadzieję, że zobaczymy się niebawem, czy to w Arendel, do którego dalej możemy razem pojechać na zimowe sesje rodzinne, czy też podczas innych okazji ;)Fotografuję najpiękniejsze chwile z życia Waszej rodziny. 

Sesje ciążowe, noworodkowe, reportaże z chrzcin i urodzin maleństwa oraz sesje rodzinne

Zdjęcia wykonuję zarówno w Waszym mieszkaniu, studio jak i plenerze.

  • Vimeo
  • YouTube
  • Pinterest
  • Frames - fotografia rodzinna Poznań
  • Frames Google+
  • Frames Instagram
portret chłopca podczas sesji rodzinnej w studio
sesja rodzinna mamy, taty i córki nad morzem
domowa sesja noworodkowa w Poznaniu
sesja ciążowa w Sopocie
rodzinna sesja zdjęciowa taty i córki w Pozaniu
mama i tata przytulają się podczas rodzinnej sesji zdjęciowej

FOTOGRAFIA RODZINNA | SESJE NOWORODKOWE | FOTOREPORTAŻ Z CHRZCIN | POZNAŃ