top of page

Sesja rodzinna w wiosce norweskiej - Arendel

Podczas ostatnich już w roku ubiegłym sesji w Arendel ( żegnaj 2020), baardzo pozytywnie zaskoczył nas długo wyczekiwany śnieg. I choć był z nami tylko na chwilę, to w końcu mogliśmy go wykorzystać do zrobienia zimowej sesji z prawdziwego zdarzenia.

Na sesję z Anią i Krzyśkiem zgadywaliśmy się od bardzo długiego czasu, lecz zawsze coś nas zatrzymywało i dlatego nasze spotkanie w Arendel przyniosło mi ogrom radości. Chyba tak musiało być, bo rodzinka ta swoim stylem idealnie wpasowuje się w norweski klimat.
Podkonińską wioskę Arendel już znacie, ale z moich zdjęć, w takiej wersji na pewno nie. Towarzyszący nam mrozik sprawił, że sceneria z retro "bulikiem", choinką i prezentami zyskała prawdziwej, świątecznej magii. Długo utrzymujący się szron, malowniczo przyozdobił pobliskie drzewa oraz szyby naszego super autka. Ciepłe czapy, szaliki i swetry w norweskie wzory, prócz tego, że dogrzewały naszych dzielnych modeli, to na dodatek przeniosły nas myślami gdzieś w skandynawskie rejony.


Tym razem wykorzystaliśmy bulika z "Bulikiem do ślubu" w pełnej okazałości i zagościliśmy w bagażniku. Dziewczynkom tak się spodobało, że nie chciały się stamtąd ruszyć. Ja się temu nie dziwię. Oczywiście, obowiązkowo odwiedziliśmy spragnione czułości renifery, który jak zwykle skradły serca nie tylko maluchów.

Pod koniec sesji wspólnie wypiliśmy herbatkę z termosu i zajadaliśmy się bezglutenowymi pierniczkami upieczonymi przez dziewczyny, co było wspaniałym zwieńczeniem dnia w Arendel.ZAKOŃCZENIE ROKU W ARENDEL


Sesje rodzinne w wiosce norweskiej, były dla mnie wspaniałym zakończeniem roku. Uwielbiam się z Wami spotykać, w szczególności w takich okolicznościach przyrody. Lubię z Wami spacerować, rozmawiać, śmiać się, no i uwieczniać Wasze wspaniałe rodzinki. Rok 2020 mogę podsumować bardzo pozytywnie. Pomimo pandemii, nie rezygnowaliście ze wspólnych sesji, a nawet było ich jeszcze więcej. Dawaliście mi ogrom pozytywnej energii, która motywowała mnie do dalszego działania. Chciałabym Wam bardzo podziękować, że byliście ze mną, że zrobiliśmy wiele wspaniałych sesji i projektów. Bez Was ciężko było by przetrwać ten rok. Mam nadzieję, że zobaczymy się niebawem, czy to w Arendel, do którego dalej możemy razem pojechać na zimowe sesje rodzinne, czy też podczas innych okazji ;)Comments


bottom of page