top of page

Letnia sesja ciążowa Tamary i Michała
Tamara:” W życiu każdej kobiety jest kilka takich momentów, które chciałaby zatrzymać i przeżywać kilka razy. Takimi momentami są na pewno zaręczyny, ślub, ciąża, czy pierwsze chwile z maleństwem. My znaleźliśmy jeden z najlepszych sposobów na zatrzymanie tych ważnych dla mnie i dla nas chwil. Żeby jednak mieć co do tego albumu włożyć, potrzebny jest jeszcze jeden czynnik. Najlepszy na świecie fotograf rodzinny i my właśnie takiego znaleźliśmy. Z Frames znamy się już jakiś czas. Dzięki nim w naszym rodzinnym albumie znalazły się zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej na Islandii, jak i zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu, czyli zdjęcia z naszego ślubu. Wybór fotografa do sesji ciążowej był dla nas więc oczywisty, nie mógł być to nikt inny jak właśnie Frames! Wiedzieliśmy, że zdjęcia będą piękne, bo już trzykrotnie widzieliśmy Gosię i Grzesia w akcji, ale aż takiego efektu się nie spodziewaliśmy. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami z naszej ciążowej sesji (pierwszej tak słonecznej!). Te zdjęcia pięknie uzupełniają nasz rodzinny album o kolejne wspomnienia z czasu oczekiwania na naszą córeczkę -Idę!"W CO SIĘ UBRAĆ NA SESJĘ BRZUSZKOWĄ?


Sesja ciążowa to ważny moment dla kobiety. Chcąc zatrzymać na fotografiach ten piękny czas oczekiwania na maluszka, warto zastanowić się nad przygotowaniem outfitu. Chyba każda kobieta chociaż raz w życiu, stojąc przed swoją szafą, zadała sobie pytanie „w co się dziś ubrać”? A co jeżeli to pytanie stawiasz sobie właśnie przed swoją sesją brzuszkową. Już śpieszymy z odpowiedzią i pomocą jak sobie z tym tematem poradzić. Przede wszystkim wybierz wygodną sukienkę, która podkreśla brzuszek. Twój komfort jest najważniejszy. Podczas zdjęć musisz czuć się swobodnie i wygodnie. Na sesjach brzuszkowych pięknie prezentują się sukienki maxi - dokładnie takie jaką miała na sobie Tamara. To co jest najważniejsze to Twój komfort, bo uśmiechnięta przyszła mama to gwarancja sukcesu i pięknych fotografii. Kolejnym bardzo ważnym aspektem są kolory. W sesji ciążowej najważniejszy jest Twój brzuszek, więc warto zadbać o to żeby sukienka nie odwracała od niego uwagi. Jednolity kolor, lub delikatne wzory, to będzie idealny wybór. Tamara zdecydowała się na piękną sukienkę w kwiaty ze sklepu Laurella, idealną na letnią sesję brzuszkową i prezentowała się w niej mega uroczo! Nie można zapomnieć o przyszłym tatusiu... Warto dobrać Jego koszulę tak żeby pasowała kolorystycznie do naszej sukienki. Może i brzmi to skomplikowanie, ale nie martwcie się. Przed sesją doradzimy Wam i wspólnie wybierzemy Wasze ubrania, tak żebyście zaprezentowali się najpiękniej! Śmiało przesyłajcie nam zdjęcia Waszych outfitów!JAKIE DODATKI, MAKIJAŻ I UCZESANIE WYBRAĆ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ?


Fryzura i makijaż.... My, z dwóch powodów, polecamy i zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalistów i oddania się w ich ręce. Po pierwsze profesjonalny makijaż i fryzura wyglądają przepięknie i są doskonałym uzupełnieniem stylizacji. Po drugie takie wyjście do fryzjera i kosmetyczki będzie czasem relaksu dla przyszłej mamy, a efekt na pewno przywoła szeroki uśmiech na twarzy ciężarnej. I tutaj podkreślam, że na sesji brzuszkowej najważniejsze są maleństwo i emocje, więc nie warto stawiać na mocny, wyzywający makijaż, który odwróci od niego uwagę. Zdecydowanie lepiej postawić na naturalność. To samo z włosami. Delikatne, romantyczne upięcie, albo piękne falujące loki i gotowe. i już prawie jesteśmy przygotowani. I został nam ostatni element, czyli dodatki. Przed sesją warto pomyśleć o zebraniu kilku gadżetów. Maleńkie buciki, piękne śpioszki, klocki z imieniem, czy zdjęcie USG. Będzie to subtelny element, który uzupełni całą fotograficzną opowieść.


W sesji ciążowej najważniejsi jesteście Wy i brzuszek, więc przygotowania do niej warto skupić właśnie na głównych bohaterach. Zdjęcia Tamary i Michała to dowód, że nie trzeba wiele do osiągnięcia efektu WOW. Na fotografiach ma królować przede wszystkim Wasza miłość i radość. I to wystarczy, żeby sesja brzuszkowa była najpiękniejsza na świecie.Comments


bottom of page