top of page

Sesja ciążowa Oliwii i Łukasza w PuszczykowieSESJA BRZUSZKOWA W ROGALINIE POD POZNANIEM


Oliwia: ”Decydując się na wykonanie sesji ciążowej, nie zastanawialiśmy się długo kogo wybierzemy do tego naszego małego, ale jakże ważnego projektu. Frames, czyli Gosię i Grzesia znaliśmy i obserwowaliśmy ich fotograficzne poczyniania już od jakiegoś czasu. Nasza wspólna koleżanka Marta właśnie u nich miała swoją brzuszkową sesję i kiedy pokazała nam zdjęcia wykonane przez nich wiedzieliśmy, że to jest właśnie to! Z poproszeniem Frames o wykonania pierwszej w naszym życiu brzuszkowej sesji nie czekaliśmy ani chwili. Wiedzieliśmy, że to będzie najlepszy wybór. Było to dla nas bardzo ważne. Pierwsza ciąża i oczekiwanie na pierwsze dziecko to niezapomniane emocje dla całej rodziny. Chcieliśmy mieć z tego czasu pamiątkę, żeby móc wracać do tych ważnych wspomnień. Chcieliśmy też pokazać te zdjęcia naszemu synkowi i opowiedzieć mu z jakim podekscytowaniem na niego czekaliśmy. Na sesję wybraliśmy się do lasu w okolicach Puszczykowa. Zależało mi, żeby sesja była naturalna, delikatna i taka po prostu piękna. I udało się! Spełniło się nasze marzenie o najpiękniejszej na świecie sesji brzuszkowej!

Dziękujemy Gosi i Grzesiowi za ten piękny wspólny czas i niepowtarzalną pamiątkę.”WIOSENNA SESJA CIĄŻOWA NA DĘBACH ROGALIŃSKICH


Sesja ciążowa ma piękny efekt końcowy. W Waszym rodzinnym albumie znajdują się wyjątkowe zdjęcia, które dokumentują ten najważniejszy dla Was czas, czas oczekiwania na kolejnego członka rodziny. Jednak, żeby ten efekt był taki jak to sobie wymarzyliście warto pamiętać o kilku istotnych szczegółach. Jednym z nich jest pogoda, dlatego też wiosna to idealny moment na wykonanie sesji brzuszkowej. Po pierwsze wiosenna aura, kiedy wszystko dookoła kwitnie i budzi się do życia, sprzyja naszemu dobremu samopoczuciu, a wspólne spacery podczas których robimy zdjęcia ciążowe są czystą przyjemnością dla całej rodziny. Po drugie świat jest tak piękny, że nie trzeba daleko szukać idealnych miejsc dla Waszej sesji ciążowej czy rodzinnej. A po trzecie pogoda i słońce nas rozpieszczają. Nie jest bardzo gorąco, więc przyszła mama czuje się bardzo komfortowo i nie męczy się tak szybko jak w przypadku wysokich temperatur. Kolejnym plusem wiosennej sesji ciążowej jest szeroki wybór tego w co możemy się ubrać. Luźne sukienki, które pięknie podkreślają brzuszek i nie krępują ruchów będą świetnym wyborem i zapewnią wygodę i komfort przyszłej mamię. Wiosna to też idealny czas na sesję plenerowe, które my osobiście uwielbiamy i bardzo polecamy!
Pomysłów na sesje brzuszkową jest mnóstwo. Każda para ma swoje marzenie i wyobrażenie zdjęć jakie chce zachować w swoim rodzinnym albumie. Sesja brzuszkowa może być wykonana w plenerze, w studiu, czy też w Waszym domu. Najważniejsze jest to żebyście Wy czuli się swobodnie i żeby Wasze marzenia zostały spełnione. Na zdjęcia możecie zabrać kilka gadżetów. Maleńkie buciki, zdjęcia USG Waszego maluszka, śliczne śpioszki i wiele innych podobnych rzeczy, będą idealnym uzupełnieniem pięknych kadrów. Na sesję brzuszkową możecie wybrać się razem - mama i tata, ale jeżeli chcecie zaprosić do wspólnych zdjęć innych członków rodziny, to też jest świetny pomysł! Taka brzuszkowa sesja może być też sesją rodzinną. To jest Wasz czas i chwile ważne dla Was i Waszych bliskich. Podstawa, żeby zdjęcia wyszły takie jak sobie wymarzyliście, to Wasz dobry humor, uśmiech i swoboda. My zadbamy już o to żeby złapać dla Was to co najpiękniejsze i zatrzymać te najważniejsze momenty! 

Bądź z nami na Instagramie!コメント


bottom of page