top of page

Sesja rodzinna w Palmiarnii Poznańskiej | Fotograf rodzinny Poznań

Marta: „Tej, nie mamy żadnych zdjęć z Młodym fajnych!” zagadnął do mnie mąż pewnego popołudnia, „zadzwoń do Frames, czy może mają jakiś termin w tym tygodniu wolny”. Na to ja, że chyba małżonkowi się coś pomyliło, przecież u nich wolne terminy to nie takie „hop siup”. Ale jednak nie pomyliło się nic i udało się umówić na pierwszą sesję rodzinną z naszym trzeciorodnym tym razem w Palmiarnii Poznańskiej! Gosia i Grzechu stanęli przed nie lada wyzwaniem złapania w kadr rozbieganego towarzystwa. W sumie najłatwiej było z dziewięciomiesięcznym synkiem, on przynajmniej lubi być na rękach swoich nosicieli. I tak oto spędziliśmy prześwietny czas, ciesząc się zielenią, przemiłym (jak zawsze!) towarzystwem a po chwili już… pięknymi zdjęciami. Do następnego razu!
Zimą mało kto decyduje się na sesje rodzinne, bo wydaje się, że nie ma gdzie jej zrobić. Oprócz sesji świątecznych które mogą odbyć się w Waszym domu, w studio lub w plenerze zdaje się, że alternatyw brak. A jednak! W Poznaniu mamy to szczęście, że Palmiarnia oferuje tropikalne warunki 365 dni w roku. To chyba najtańsza oferta wycieczki zagranicznej jaką znamy ; )

Jeśli Twoja ciąża przypada właśnie na jesienne i zimowe miesiące, jest to idealna alternatywa dla plenerowej sesji brzuszkowej. Do tego po zdjęciach mamy możliwość wypicia kawki i zjedzenia pysznych naleśników w palmiarnianej kawiarence.
Skrzek papug, dźwięk pluskającej wody, zapach egzotycznych roślin i to przyjemne ciepło przywołujące na myśl zagraniczne wakacje... wszystko tak blisko nas! Aż szkoda by było tego nie wykorzystać. Sesja ślubna, indywidualna, rodzinna czy ciążowa w Poznańskiej Palmiarnii - każda, przy odpowiedniej stylizacji będzie wyglądać zjawiskowo w towarzystwie wielkich liści palm i bananowców.ATRAKCJE DLA DZIECI W POZNAŃSKIEJ PALMIARNII


Jeśli chodzi o atrakcje dla najmłodszych to w Palmiarnii nie sposób się nudzić. Największe emocje wzbudza oczywiście karmienie ryb, ale przemierzając ubite ścieżki dzieci natkną się na papugi, żaby, węże i żółwie. Po sesji możecie zabawić się z nimi w małych odkrywców i rozwiązywać zagadki, szukać skrzynek z pieczątkami i zaznaczać punkty na mapie. Z pewnością warto też zajrzeć do części z wielkimi akwariami na samym końcu Palmiarnii. Czasowo organizowane są różne wystawy więc możliwe, że akurat natkniecie się np. na latające egzotyczne motyle! Sklep z pamiątkami oprócz zwykłych zabawek oferuje także mnóstwo naturalnych suvenirów, które możecie wykorzystać jako dekoracje dziecięcego pokoju.Commentaires


bottom of page