top of page

Studyjna sesja świąteczna w skandynawskim klimacie
Sesje zdjęciowe na Boże Narodzenie, to jedne z moich ulubionych sesji w ciągu roku. Święta już same w sobie są cudowne. Niosą ze sobą tak wiele ciepła, dobroci, magii...Niosą również zapach pysznego jedzonka; domowych potraw, korzennych pierników...

Najbardziej istotna jest jednak rodzina. To właśnie wspólnie spędzone chwile, bez pośpiechu, przy prostych czynnościach sprawiają, że wyczekujemy tych Świąt co roku.


Organizując świąteczne sesje, staram się przenieść do studia właśnie te wszystkie najważniejsze elementy. Dbam o to, by było rodzinnie, by nie zabrakło domowego ciepła, byście czuli się swobodnie. Obowiązkowo studio stroi choinka, lampki, no i macie okazję porobić z dziećmi pierniczki. Jest czas na zdjęcia, na zbliżenie się do siebie, uściski i czułe emocje, a ja Wam przy tym towarzyszę i czuję się z Wami tak swobodnie, jakbym była członkiem Waszej rodziny.
Świąteczna sesja zdjęciowa to pewne dopełnienie tego, czym otaczamy się na Święta. W tym wyjątkowym czasie, prócz tego, że wspólnie zasiadamy przy stole, zajadamy się pysznymi potrawami, kolędujemy i obdarowujemy się prezentami, wśród wielu rodzin szuka się innych, często kreatywnych rozwiązań na wspólne spędzenie czasu. Super pomysłem jest więc przyszykować się na rodzinną sesję i wpaść nawet z całą rodzinką, by uwiecznić tak piękne chwile i pobyć ze sobą jeszcze trochę.


Klaudia, Karol, Basia i Teoś sprawili sobie taki prezent i odwiedzili mnie tuż przed Gwiazdką na sesji. Było rzeczywiście tak, jak to wyżej opisuję. Dodatkowo zjawili się oni pięknie przygotowani, ubrani w moje ulubione kolorki, które dodały zdjęciom jeszcze cieplejszej atmosfery.


Z rodzinką bawiłam się świetnie. Mała Basia została królową pierniczków, rodzice przypomnieli sobie jak to jest być dzieckiem, a mały Teoś... smacznie odpoczywał, bo przecież przygotowania do Wigilii potrafią zmęczyć. Z wielką przyjemnością robiłam z nimi zdjęcia, obserwując jak darzą się uśmiechami i słodziaśnymi buziakami.
Rodzinna sesja zdjęciowa w studio, jest nie tylko dobrym prezentem dla siebie, ale na pewno jest oryginalnym pomysłem na obdarowanie bliskich. Warto zgłosić się przed Świętami i porywając dziadków na sesję sprawić im niespodziankę, bądź też podarować komuś bliskiemu voucher na sesję, czy też album ze zdjęciami z sesji. Takie zdjęcia stanowią niezapomnianą pamiątkę. Jeśli jesteś więc z Poznania lub okolic, trafiłeś pod bardzo dobry adres. W tym roku również odbędą się u mnie sesje świąteczne i liczę, że tym razem się na nich spotkamy ;)bottom of page