top of page

Domowa sesja ciążowa Gabi i Rafaela | Zdjęcia ciążowe Poznań
To nie jest nasze pierwsze spotkanie z tą cudną dwójką! Z Gabi i Rafaelem przeżyliśmy piękne chwile podczas ich ślubu w Pałacu Wąsowo i później podczas ślubnej sesji plenerowej w Niemczech . Doskonale się dogadujemy, już od pierwszego spotkania. Jak się okazało spotkaliśmy się już wcześniej na ślubie koleżanki Gabi - Zuzi - w Dakowskim Dworze. Zuzia ze swoją rodzinką często do nas zagląda, bo mamy za sobą już sesję rodzinną i sesję świąteczną. Zresztą co raz bardziej czujemy się jak jedna wielka rodzina, bo również ich koleżanka Marynia zawitała przed nasz obiektyw podczas sesji na Dzień Mamy. Dzięki takiej właśnie "reakcji łańcuchowej" możemy poznawać wspaniałe osoby i przeżywać z nimi najpiękniejsze w życiu momenty.
No dobra, nie w domu, ale akurat w tym przypadku w wynajętym Air Bnb, bo nasi zakochani bohaterowie nie mieszkają na co dzień w Polsce. Gabi znalazła wspaniały apartament, urządzony w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, z wielkimi szybami - miejsce idealne do zdjęć!

Podzieliliśmy zdjęcia na 3 "strefy klimatyczne" - sypialnia, kuchnia i kanapa. Tak, aby w trakcie jednej sesji brzuszkowej wykorzystać różne stylizacje i uniknąć monotonii. Każdej z nich towarzyszyło dużo czułości, uścisków i uśmiechów. Emocje to coś czego nie jesteśmy w stanie wyreżyserować, dlatego naturalność, dobra atmosfera i luz to podstawa udanej sesji ciążowej.
Do sesji brzuszkowej warto się odpowiednio przygotować. Gabi o tym dokonale wie i dlatego zdecydowała się na makijaż i fryzurę u Kasi Kałek- Dekert. Doskonałej poznańskiej makijażystki, która przygotowywała Gabi do ślubu. Look przyszłej mamy powinien być świeży, lekki i nienachalny. Tu liczy się podkreślenie naturalnej urody, a nie jej zmienianie. Brązy, beże - ogólnie kolory Ziemi idealnie sprawdzą się w makijażu do sesji ciążowej.

W kwestii ubioru powinniście dostosować się do miejsca w jakim wykonywane będą zdjęcia. Inaczej ubierzecie się do sesji w plenerze, inaczej do zdjęć w Palmiarnii, a jeszcze inaczej do sesji domowej. Warto to dobrze przemyśleć i dopasować się kolorystycznie z mężem i dziećmi (w przypadku sesji rodzinnej). Zawsze w tej kwestii służę Wam pomocą!


FIL M Z SESJI CIĄŻOWEJ:


Video z sesji ciążowej Gabi i Rafaela to efekt pracy mojego zdolnego męża, i mamy nadzieję wspaniała pamiątka nie tylko dla rodziców, ale też dla malutkiej Nel. Mamy nadzieję, że z radością będą wracać do tych wspomnień przy każdej możliwej okazji.


Tymczasem zostawiamy Was już z tą cudną sesją...Comments


bottom of page