top of page

Rodzinna sesja boho w studio MLEKO | Fotograf rodzinny Poznań


Moi Mili! W tym roku białe sesje z księżycem od Zapłotni zrobiły wielką furorę. I trudno się dziwić, ponieważ, no spójrzcie sami...obłęd! Jest jeszcze jedna sprawa, takie sesje to najszybsza i najtańsza podróż na Księżyc! Są tu entuzjaści takich wycieczek? :) Takie rzeczy, tylko u Frames ;D Kiedy wpadacie na zdjęcia, to oczy świecą się nie tylko dzieciaczkom, bo widok tej instalacji sprawia również dorosłym wiele radości.


Tego roku odbyły się dwie edycje białych sesji. Podczas ostatniej zawitała do mnie taka oto urocza, rozweselona rodzinka. Zrobiło nam się bardzo boho, a to dzięki rattanowym dodatkom, zwiewnym, białym ubraniom naszych modeli, no i iście wakacyjnego kapelusza Kaji. To prosta recepta, a jakże efektowna, na zdjęcia w stylu bohemian. Z tego, co możecie wywnioskować z załączonych obrazków mieliśmy na sesji duużo śmiechu i dobrej zabawy, a to podstawa udanych zdjęć! Mała rozśmieszała nas do łez i świetnie czuła się w roli modelki, a i rodzice w mig zapomnieli o obecności aparatu. Cała trójka idealnie poczuła klimat, dlatego mam nadzieję, że nie jest to nasza ostania, wspólna sesja!
Zdradzę Wam , że w najbliższym czasie planuję zorganizować kilka sesji z czymś zupełnie nowym. Będą to totalnie nowe aranżacje, by nie było nudy. Szczegółów jeszcze nie zdradzam, ale warto poczekać ;) Już teraz, kto jeszcze nie wie i nie widział, w Studio Wasabi ruszyły pastelowe sesje. Jest duuużo kolorów: poduchy, pufy, lejące się z sufitu materiały, ściana pełna pastelowych kwiatów, no i atrakcja, która skradła serca wszystkich rodzin - confetti! Można wpadać na zdjęcia rodzinne, ze zwierzakami, sesję na Wieczór Panieński... Ta edycja sesji fotograficznych różni się z pewnością od poprzednich. Nie lubię gdy wieje nudą, a także chcę, byście mieli u mnie szeroki wybór sesji. Byście mogli do mnie wracać i bym mogła stale Was zaskakiwać.


Wciąż można zapisywać się na różnego rodzaju sesje. Chętnych na zdjęcia w innym stylu zaś proszę o cierpliwość, a już niebawem coś dla Was się pojawi. Czy wróci księżyc? Zobaczymy... Jeśli będzie na niego dużo chętnych, to dołożę wszelkich starań, by kolejne takie sesje powróciły bardzo szybko.Comments


bottom of page