top of page

Sesja ciążowa w bieli | Fotografia brzuszkowa PoznańSESJA BRZUSZKOWA W POZNAŃSKIM STUDIO


Bycie mamą to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Z przyjściem na świat dziecka, wiele się w naszych domach zmienia, a na pewno nic nie będzie już takie same. Lecz zanim to nastąpi, każda mama dzielnie nosi przez blisko 9 miesięcy pod swoim sercem tę małą kruszynkę. Jest to cudowny czas, lecz nie zawsze jest łatwo i właśnie dlatego dla każdej z kobiet należy się za to nagroda. Moją propozycją jest sesja brzuszkowa. To idealny prezent, który powinna sprawić sobie każda mama ( lub go dostać), by przypomnieć, że nawet w ciąży jesteśmy piękne, silne i wyjątkowe.
Jola spodziewa się dziecka po raz drugi. Jej śliczna córeczka, Ania, miała już u nas sesję dla nowej, polskiej marki Sweet Sloth (której bardzo kibicujemy) z mega oryginalnymi, kolorowymi akcesoriami dla dzieci. Tym razem przed obiektywem stanęła sama mama w zaawansowanej ciąży - wyglądała przepięknie!


W takiej sesji istotne jest, żebyś czuła się jak najlepiej. To Twój czas; Twoja mała odskocznia od dnia codziennego. Przy tego typu sesjach polecam naturalność, ale w kobiecym wydaniu. W takiej odsłonie, jako mama wyglądać będziesz najpiękniej i nie odwrócisz zbytnio uwagi od swego brzuszka. Oczywiście, warto zadbać o fryzurę i makijaż, umówić się do profesjonalnej make up artist; zakręcić włosy, pomalować wyraźniej oko, ale wszystko z umiarem. Jola postawiła na obcisłą, podkreślającą brzusio, dzianinową sukienkę, wymodelowane włosy i lekki make-up i taka wersja sprawdza się właśnie najlepiej!


Podczas sesji brzuszkowej dbam o Twój komfort. Chcę, żebyś czuła się swobodnie. Chcę też byś czuła się jak jedyna w swym rodzaju, no bo jesteś! Zawsze trochę sobie pogadamy, w tle leci przyjemna muzyczka, czeka na Ciebie też ciepła herbatka... Nie ma tu miejsca na stresy. Pamiętaj, są to zdjęcia dla Ciebie! Warto się odważyć, a potem z pewnością sobie podziękujesz. To cudny prezent. Na sesji oczywiście mile są widziani również tatusiowie! Wspólne fotografie będą wspaniałą pamiątką z okresu wyczekiwania na małego bobaska.PREZENT NA BABY SHOWER - VOUCHER NA SESJĘ BRZUSZKOWĄ


Dla tych, którzy nie oczekują dziecka, a chcieliby sprawić komuś prezent, proponuję podarowanie sesji brzuszkowej w postaci vouchera. Niejedna mama ucieszy się z takiej niespodzianki. Voucher można podarować np. na baby shower. Jest on do wykorzystania w dowolnym czasie, co jest świetnym udogodnieniem. Jeśli jednak, z pewnych przyczyn nie udałoby się zrealizować sesji w terminie, zawsze możemy zrobić sesję noworodkową! Takich sesji fotograficznych mam za sobą już naprawdę sporo, dlatego czuję się w tym temacie bardzo dobrze i możesz na mnie liczyć ;) Zapraszam!
Comments


bottom of page