top of page

Sesja rodzinna z alpakami | Żernicka Zagroda (Oborniki)Pomysł na tą sesję zrodził się już dawno pod wpływem wielu pinterestowych inspiracji z tymi uroczymi zwierzakami. Jak się okazuje niedaleko Poznania, bo w Obornikach Wielkopolskich mamy wspaniałą Żernicką Zagrodę, gdzie alpaki są świetnie traktowane i trenowane pod kątem pracy z dziećmi ( cierpliwość z dorosłymi też się im z pewnością przydaje :D ).


Jeśli Wasze maluchy szaleją na punkcie zwierzaków - koniecznie musicie odwiedzić to miejsce, a sesja zdjęciowa będzie fajną pamiątką dzięki której wspomnienia zostaną jeszcze lepiej zapamiętane! Co jakiś czas staramy się zrobić sobie z mamą jakieś zdjęcia. Zimowa sesja z alpakami była tą wymarzoną, do tego świeży śnieg, przepiękne światło tego popołudnia i mam
Jak wiecie, zimą sporo czasu spędzamy w Arendel, robiąc sesje w świątecznym klimacie. Jeśli jednak godzinna trasa na spotkanie z reniferami to dla Was zbyt długa podróż, to możemy wybrać się na spacer z alpakami. Te przeurocze zwierzaki wraz z zimową aurą tworzą duet doskonały.
W najbliższych okolicach Poznania mamy możliwość spotkać się na spacerze z alpakami. Poniżej zostawiam Wam linki do kilku najbliższych miejsc:

Comments


bottom of page