top of page

Dzień Babci i Dziadka - sesja zdjęciowa w studio | BohoTą sesję wspominamy z szerokim uśmiechem na twarzy! Mały dżentelmen Leo(no dobra, tata Leo ;) ) zrobił swoim babciom i dziadkowi piękny prezent z okazji ich święta i zaprosił ich do naszego studia na wspólną rodzinną sesję zdjęciową w klimatach BOHO. Babcie miały przed sesją chwilę dla siebie na przygotowanie się do zdjęć. Makijaż, fryzura, piękne sukienki i nasze bohaterki poczuły się jak prawdziwe modelki. Sesja z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się w studio wśród suszonych traw od INNA Studio. Jak widać wszyscy świetnie się bawili, a babcie odnalazły się w roli modelek doskonale. Na sesji pojawił się też dziadek, żeby zrobić kilka pamiątkowych zdjęć ze swoim uroczym wnuczkiem. Panowie zaprezentowali się wyjątkowo stylowo. Pomysł wspólnej sesji zdjęciowej z okazji Dnia Babci i Dziadka był doskonały. Ze zdjęć powstała piękna pamiątka, która zostanie z rodziną na lata. Wszyscy mieli też okazję spędzić wspólnie fajny czas i przeżyć wyjątkową przygodę. Zarówno babcie, dziadek, jak i mały Leo świetnie się bawili.


Rodzina sesja zdjęciowa w studio to świetny pomysł nie tylko na Dzień Babci i Dziadka. Jak widać taki prezent to świetny pomysł i piękna pamiątka na długie lata. Warto raz na jakiś czas umówić się z profesjonalnym fotografem na sesję rodzinną, brzuszkową, czy z Waszym nowo narodzonym maluszkiem.


Na sesji Leo i Jego rodziny nasze studio zaaranżowane było w stylu boho. Suszone trawy, plecione kosze, kolory Ziemi, naturalne tkaniny... To wszystko sprawia, że zdjęcia są niepowtarzalne i ponadczasowe, a na tym bardzo nam zależało. Sesje w studio dają też poczucie wyjątkowego komfortu. Możecie poczuć się swobodnie i oddać się zabawie, a z tej zabawy powstaną piękne i niepowtarzalne zdjęcia.


Taka sesja zdjęciowa będzie wspaniałym prezentem również dla świeżo upieczonych rodziców, czy dla zakochanych, albo jako prezent ślubny. Pomysłów jest wiele. Sesja, którą podarujecie w prezencie swoim bliskim może odbyć się w studiu, lub w plenerze, lub nawet w domu. Wszystko zależy od rodzaju sesji i tego jakie są marzenia osób, którym podarujecie voucher. Taki prezent to nie tylko zwykła sesja, ale też wartościowy, wspólny czas , które obdarowani dostają w pakiecie. Jeżeli pomysł takiego prezentu się Wam spodobał, to piszcie do nas śmiało, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wspólnie zrobimy wszystko żeby spełnić marzenia ważnych dla Was osób.


 

A to nie była pierwsza wizyta Leo w naszym studio ;) 

Odwiedź nas na Instagramie!Comments


bottom of page