top of page

Babcia, mama, córka, wnuczka - będziesz każdą z nich!


RODZINNA SESJA MAMY, BABCI I WNUCZKI


Choć dzieli nas wiele i są duże różnice pokoleniowe, to córki, mamy i babcie łączą niesamowite relacje i najpiękniejsze wartości. Jakiś czas temu mieliśmy okazję obserwować takie relację między trzema pięknymi kobietami - Pauliny, Laury i babci naszej małej gwiazdy. Każda z nich reprezentowała jedno pokolenie i inną rolę w której aktualnie się znajdowały. Ta sesja rodzinna była nietypowa, bo spotkały się na niej babcia, mama i córka. Nieczęsto zdarza nam się mieć taki skład na zdjęciach. Energia tych pięknych dziewczyn, ich blask i radość z życia były nie do opisania. Spędziliśmy ze sobą wyjątkowo udane popołudnie i świetnie bawiliśmy się podczas robienia tej sesji. W końcu przed obiektywem stanęły trzy na prawdę piękne kobiety, każda z inną historią, energią, ale przede wszystkim wielką miłością do siebie nawzajem. Obserwowanie ich razem , było ogromną przyjemnością. Miłość mamy i córki, czy babci i wnuczki, ich zabawy, wspólny czas to było coś pięknego. Z naszego wspólnego czasu powstała wyjątkowa sesja, z której jesteśmy na prawdę dumni. Dziękujemy Wam!


Kobiecość, naturalność i energia tych wyjątkowych kobiet zasługiwała na piękne tło. Na tej sesji rodzinnej postawiliśmy zdecydowanie na naturalność i wybraliśmy się na spacer po lesie i łące. Dziewczyny ubrane na biało wyglądały bajkowo. Ich stroje, delikatne makijaże i piękne leśne tło, to wszystko stworzyło świetną całość i dało świetny efekt na zdjęciach. Paulina która wpadła na pomysł sesji nie chciała wielu dodatków, miało być skromnie i pięknie. Naturalność i kobiecość to było właśnie to co chcieliśmy złapać na zdjęciach. Ich piękne relację i wielka miłość zasługiwała na najpiękniejsze zdjęcia. Rodzinna sesja w plenerze to świetny pomysł. Można spędzić ze swoją rodziną trochę czasu zapominając o zgiełku miasta i wszystkich obowiązkach, a po prostu cieszyć się sobą, dokładnie tak jak nasze bohaterki. Dziewczyny wykorzystały ten czas na maksa i cieszyły się każdą chwilą spaceru, każdym zdjęciem, a uśmiechom i dobrej zabawie nie było końca. I właśnie o to chodzi. O dobrą zabawę i czas dla Was, to jest gwarancją pięknej rodzinnej sesji zdjęciowej.


Ta sesja zatrzymała na zawsze delikatność i piękno tych trzech dam i będą mogły powracać do tych zdjęć każdego roku przy wspólnych, rodzinnych spotkaniach. Taka kobieca sesja zdjęciowa może okazać się świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki, mamy, córki, czy każdej innej ważnej w naszym życiu kobiety. Albo może być świetnym pretekstem do spędzenia całego dnia razem, zaczynając od przygotowań do sesji, kończąc na wspólnych zdjęciach. Może przybrać dowolną formę, która zależy tylko od Waszej wyobraźni i marzeń. Chętnie wybiorę się w Wami na długi spacer lub do Palmiarnii żeby wykonać dla Was piękne zdjęcia rodzinne. Możemy udać się do studio i tam wspólnie zaaranżować przestrzeń. Najważniejsze jest to, że podczas takiej sesji możecie poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, spędzić ze sobą piękny czas i mieć pamiątkę na całe życie.Comments


bottom of page