top of page

 DLACZEGO WARTO ZROBIĆ SESJĘ CIĄŻOWĄ? 

Przywitanie maleństwa zbliża się wielkimi krokami, a ciążowe życie już teraz zmienia nasz świat nieodwracalnie. Nasze ciało jest inne, nasze myśli, odczucia, a nawet pomału nasz budżet… ;) Błogosławiony stan każdej mamy jest tak bardzo wyjątkowy, że warto pomyśleć o uwiecznieniu go na dłużej.

SESJA CIĄŻOWA - STWÓRZCIE EMOCJONALNĄ PAMIĄTKĘ NA LATA


   Ciążę znosimy różnie, jedne z nas są pełne życia, entuzjazmu i szalonych pomysłów, inne nie rozstają się z łazienką i zgagą… Jednak wszystkie skupiamy się w tych dziewięciu miesiącach na jednym – na naszym wspaniałym dzieciątku, które już niebawem, pojawi się w naszych objęciach! Nie można zatem się dziwić, że nasze myśli są nieustannie pochłonięte przygotowaniami do tego „wielkiego dnia”… Często też towarzyszy nam masa trosk, o zdrowie maleństwa, o nasze umiejętności rodzicielskie, ale też o nasz przyszły wygląd: „czy mój brzuch rzeczywiście się z powrotem wciągnie?!”. Ciążowa sesja zdjęciowa to wspaniały moment na oderwanie się od rzeczywistości, w końcu każdemu przydaje się taki mały resecik od czasu do czasu...  Uśmiechamy się i cieszymy chwilą, marząc o przyszłości, zapominamy o troskach i chwilowych ciążowych niedogodnościach. Mamy zatem chwilę żeby skoncentrować swoją uwagę na tym co rzeczywiście jest najważniejsze: na nas i na dziecku. Uwierzcie, że przed obiektywem można naprawdę wypocząć!

 

 

 

 

 

 

 

 

SESJA BRZUSZKOWA DLA PRZYSZŁEJ MAMY


   Podczas sesji ciążowej możemy skupić się na sobie, na tym żebyśmy wyglądały pięknie i wyjątkowo. Co najlepsze, niewiele nam potrzeba do tej wyjątkowości, bo nasz brzuch robi za nas większą część roboty! Tym bardziej jeśli zajmie się Wami makijażystka, fryzjer, a nawet stylista. Niejeden fotograf rodzinny bez problemu zorganizuje dla Was taki sztab cudotwórców. Warto podpytać się o taką opcję lub po prostu zorganizować sobie taką przyjemność we własnym zakresie, a na sesji pojawić się już jako bóstwo. Każdej przyszłej mamie należy się chwila na pokazanie sobie i światu, że kobieta w ciąży może wyglądać jak przysłowiowe milion dolarów :)

DLACZEGO WARTO UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ?


   Niezależnie od tego czy marzymy już o rozwiązaniu i myjemy wszystkie okna w domu, żeby jak najszybciej do niego doszło, zgodzić się trzeba z tym, że ta chwila gdy czujemy bicie serduszka tuż pod naszym, jest naprawdę wyjątkowa. Nasza pamięć  nie jest w stanie (niestety) przypomnieć nam po czasie, jak wyglądałyśmy z naszym ciążowym brzuszkiem i jaki błysk w oku nam wtedy towarzyszył. Najbardziej wyjątkowe momenty w życiu w końcu się w naszych głowach zacierają... Uwiecznienie takich chwil na zdjęciach podczas sesji ciążowej jest dużym ukłonem w kierunku naszej pamięci! Możemy jej pomóc w odświeżeniu  tych danych, a przy tym mamy szansę pokazać nasze szczęście z tego okresu, osobom, które nigdy nie miały szansy spojrzeć nam wtedy w oczy. Ktoś przychodzi Wam na myśl? Oczywiście! Przede wszystkim te zdjęcia ujrzy kiedyś nasz aktualny lokator brzucha…

 

 

 

 

SESJA BRZUSZKOWA TO ŚWIETNY CZAS DLA WAS!


    Mama nie musi być przecież na sesji sama… Małżeńskimi chwilami trzeba się cieszyć póki mamy na nie czas, zatem warto wykorzystać również taką okazję, do tego żeby głęboko spojrzeć sobie w oczy i zaprezentować naszemu ukochanemu nasz "hollywoodzki look". On będzie miał szansę podziwiać swoją boginię, a my będziemy mogły poczuć się w jego objęciach wyjątkowe, kochane, a przy tym tak bardzo docenione… Nie tylko za nasz piękny wygląd, ale też za to, że nosimy nasze wspólne dzieciątko pod własnym sercem i dzielnie znosimy wszystkie przeciwności losu. Tyle cierpimy, aby powiększyło się grono naszej rodziny i jeszcze potrafimy przy tym tak pięknie wyglądać? Niesamowite! Dajmy się tego dnia całować po rękach, drogie Panie!

 

 

PROFESJONALNY FOTOGRAF NA WASZĄ SESJĘ CIĄŻOWĄ


   Jeśli spotkałyście już na swej drodze naprawdę dobrych fotografów no. przy okazji zdjęć ślubnych, pewnie wiecie, że przebywanie w ich towarzystwie jest swego rodzaju niezwykłym doświadczeniem. Tak, tak, możecie brzmi to zabawnie, ale uwierzcie, atmosfera na takiej sesji jest wyjątkowa! To nie to samo co zrobienie zdjęć własnymi siłami – niezależnie czy będą to zdjęcia z ręki czy przy użyciu sticka, żadne selfiaki tego nie przebiją! :) Warto oddać się w ręce profesjonalistów, w końcu te zdjęcia mają wywoływać radość i wspomnienia do końca Waszego życia. Nie mówiąc już o tym, że dużo ładniej na nich wyjdziecie kiedy fotograf podpowie Wam jak się ustawić i zapewni Wam komfortową, radosną atmosferę, tak żeby uwidocznić na zdjęciach Wasze rozpromienione ze szczęścia oczy, uśmiechy i co tam się jeszcze da!

 

 

Jak widzicie, sesja ciążowa może być czymś znacznie więcej niż zrobieniem sobie kolejnych zdjęć… Może być niezapomnianą przygodą, podbudowaniem wartości, przypomnieniem sobie co jest w tym czasie najważniejsze, rozkochaniem w sobie ponownie swojej drugiej połowy, a nawet zapewnienie przyszłemu dziecku radości ze wspominania przy rodzinnym albumie „jak to było gdy mnie jeszcze w połowie nie było…”. Warto się do niej przygotować, a przede wszystkim ją zaplanować w swoim często napiętym grafiku brzuszkową sesję.

Łapmy chwile, szczególnie te wyjątkowe!

fotografia_rodzinna_ciążowa_brzuszkowa_p
fotografia_rodzinna_ciążowa_brzuszkowa_p
fotografia_rodzinna_ciążowa_brzuszkowa_p
fotografia_rodzinna_ciążowa_brzuszkowa_p
fotografia_rodzinna_ciążowa_brzuszkowa_p

 OSTATNIO NA BLOGU 

bottom of page