top of page

Są w życiu chwile które szczególnie zasługują na uwiecznienie ich na zdjęciach. Jedną z nich jest upragniona ciąża którą możemy wspólnie celebrować podczas sesji brzuszkowej. Nie ma chyba bardziej wyjątkowych miesięcy, niż tych magicznych dziewięć: czasu przygotowywania się do nowych ról i wyzwań, niecierpliwego odliczania, poczucia troski i odpowiedzialności za kształtujące się pod sercem nowe życie, a nieraz niemałych wysiłków i lęków. Jedynie wtedy kobieta cieszy się z każdego przybranego kilograma ;),dba o siebie, jak nigdy wcześniej, a serce zdaje się rozszerzać o nieskończone pokłady bezinteresownej miłości (w dodatku do nieznajomego!) ;)

 

Ciąża to zbiór nieprawdopodobnie szczęśliwych i wzruszających momentów, a także okres, w którym nie tylko ciało, ale i dusza zmieniają się bezpowrotnie: w końcu nic nie będzie już takie samo, a MY to od odtąd przynajmniej cyfra 3 :)  Warto o takie momenty dbać i uwiecznić je podczas sesji ciążowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesja brzuszkowa to doskonała okazja utrwalenia i upamiętnienia tych niezwykłych przeżyć, podarowania sobie cudownego czasu przed obiektywem, a potem w fotelu z gorącym kubkiem kakao, przepięknym albumem i opowieściami pt. „a wiesz, że twoja mama była kiedyś taka mała, że mieściła się w babci brzuszku”? ;) Bo o to właśnie chodzi najbardziej: o piękne wspomnienia, którymi kiedyś będzie można dzielić się bez ustanku z Waszymi dziećmi i wnukami podczas wspólnych długich wieczorów,  świąt i rodzinnych spotkań.

10_fotografia_noworodkowa_gniezno (2).jp
bottom of page